Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, ha ő kezdeményezi,22L?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm ide költözött az albérletbe. Nagyon jól összecsiszolódtunk, sok időt töltünk együtt.

Egy hónap után alkalmi kapcsolat lett ebből. Ő (25F) kikötötte, hogy ebből nem lesz semmi nem akar kapcsolatot - mellesleg én egy félévre Ausztráliába fogok költözni.


DE esténként, amikor filmet nézünk, átölel, puszilgat, simogat, úgy altat el, hogy simogatja a hasam, hátam, nagyon gyengéd, de mindig mondja, h ezt ne értsem félre, nehogy belé szeressek. Napközben meg felveszi az álarcot, mintha mi sem történt volna és csak haveri szinten beszélünk.


Nekem ez annyira kétes, h így viselkedik, amikor pont ő kötötte ki, hogy nem akar semmit. Pedig nagyon jó páros lennénk, és könnyen beleszeretnék, de szerencsére szét tudom választani a szexet a kapcsolattól.


2015. jan. 14. 00:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Vajon mit akar, mi a szándéka? Mi jár a fejében?
2015. jan. 14. 00:23
 2/8 anonim válasza:
számomra úgy tűnik, mintha Te egy játszótársa lennél, akivel este jó romantikázni, aztán másnap semmi sem történt módon éli életét!
2015. jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már megtanultam, hogy a férfiak nagyon könnyen tudnak ilyet színészkedni. Nagyon jól el tudják játszani a szerelmest meg a gyengédet.

Szerintem se dőlj be neki, főleg ha még mondja is, hogy ne.

2015. jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valamiért nem akar téged full time, de azért belül, meg esténként jól esik.. :)

Az hogy miért nem akar többet, lehet benned is, meg benne is keresni: nem akar több macerát, vagy nem vállalna fel szívesen, őt kell megkérdezni.. Állítsd válaszút elé, vagy élvezd íg :P

2015. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Minden probléma, kötelezettség, nehézség nélkül van ingyen nuni este a kukiján. Mindezt mert egy lakásba kerültetek, szerencsésen jött ki számára a lépés. Téged épp kihasználnak. A női gondolkodásmódot amennyire eddig ismerem a logikus lépés helyett (hogy innentől a jóviszony marad -szex nélkül- ) bele fogsz esni minden este a csapdájába, és a végén akkorát koppansz mint a falnak menő autóbusz.. Nem is értelek benneteket sokszor, talán ha a szemedbe mondaná hogy "kislányom csak a szexre kellessz" akkor is itt fantáziálnál hogy mit akar... nem is értem.
2015. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szexkapcsolat - annak indult. Felfogom. Ezért nem értem a többit, főleg, hogy ő nem akar kapcsolatot.
2015. jan. 14. 00:31
 7/8 A kérdező kommentje:
És én kezdeményeztem a SZEXkapcsolatot.
2015. jan. 14. 00:38
 8/8 anonim ***** válasza:

De nem értelek, rámászol valakire nő létedre, a szemedbe mondja hogy nem akar semmit, erre még csodálkozol hogy nem akar semmit? Talán szerelmes lettél.

A jó szexet elő kell készíteni. Kis kedvességgel a legegyszerűbb (és tapasztalataim alapján a leg célravezetőbb is). Kicsit ölelget-puszilgat (ki ne tenné egy tegyük fel csinos hölggyel, még akár érzések nélkül is akár?), kicsit foglalkoztok egymással, és utána meg megtörténik amit mindenki szeretne. Egy férfinak sem csak a szexre van szüksége, konkrétan mindent megkap amire csak vágyik mindenféle erőfeszítés nélkül. Hát ez az álma minden embernek. Te adtad magad a kezébe, ne csodálkozz ha játszik veled. Mindenki ezt tenné. Nem véletlen írtam, hogyha pontot akarsz tenni a dolog végére hagyd hogy kicsit kényeztessen (szexualitás nélkül!), utána NE add magad neki oda. Hagy puffogjon picit, egyből kiderül mire gondol. De ha ennyire egyszerűen rábízod magad valakire ne várj hosszú kapcsolatot, ha csak nem lesz beléd szerelmes.. Ez a Grimm-mese kategóriába tartozik.

2015. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!