Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ket lany, ket opcio. Te kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket lany, ket opcio. Te kit valasztanal?

Figyelt kérdés

A helyzet a kovetkezo: van egy baratnom, negy honapja, es mellette ket honapja egy ugymond "szeretom", akivel talalkozgatunk, szeretgetjuk egynast, olelkezunk, bujunk, stb. A baratnommel szakitottunk mert sok volt a vita. En azonban szeretem. Ugy erzem, mindennel.jobban. igenam, de ha a masik lannyal vagyok, akkor iranta erzek igy.


Megis mit kene tennem? Kerlek ne a szeretotemat velemenyezzetek, tudom, hogy nem helyes.

17f


2015. jan. 14. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat mert ha az elsőt igazán szeretted volna nem szerettél volna bele a másodikba
2015. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod...

Mérlegelj.

2015. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak ne ess be a két szék között az asztal alá.

A második lány tudott a barátnődről, így is szeretett, te is a barátnőd ellenére kerested a társaságát, én őhozzá mennék a helyedben. A barátnődet sajnálom, egy igazi nyomorék gyökér barom szemét vagy. Lehet ha megtudná az egészet kidobna, a másik csakról pedig már lekésel addigra... felejtsd el.

2015. jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
-csajról-
2015. jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Poligámiát
2015. jan. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!