Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem mások előtt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mások előtt nem mondja nekem, hogy szeret! Ez jelenthet bajt?

Figyelt kérdés

Ha pl. telefonon beszélünk, én mondom neki, hogy szeretlek, mire ő nem mond semmit vagy tereli a szót. De csak akkor, ha a kollégái is ott vannak. Amúgy mondja.

Na de mi lehet ennek az oka? Szégyell engem mások előtt?


2015. jan. 14. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem jelenthet bajt! Igazából én sem szeretem, és nem is szoktam mondani ha más is ott van a környezetemben! Nem a szégyellés miatt, hanem esetlegesen mások gúnyolódása miatt!
2015. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Olyan nyálas dolog egy férfi szájából ez a folytonos szeretlek, az amerikai könnyfakasztó filmekből tanulták el sokan.
2015. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de engem jóleső érzéssel tölt el ha egy másik fiú azt mondja a telefonban a csajának hogy szereti. De én a világért sem mondanám. Nem tudom mi van. :)
2015. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Buford Tannen ***** válasza:
Cégyelli kimondani eztet
2015. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szégyelli, azt gondolják, hogy nem érezteti eléggé a kapcsolatban, hogy szeret, és ezért kell folyton mondogatnia a telefonba.
2015. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán így a kollégák előtt "nyálasnak" érzi magát, nem elég férfiasnak. Ettől még igazán szerethet.
2015. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk egymásnak bárhol, bármikor, de az én férjem pl azt nem szereti, ha boltban megölelem. Nyilván nem ugrálok a nyakába a Tescoban, de mondjuk ha bedob valamit a kosárba, amit csak én szeretek, akkor nyilván megölelgetem kicsit. :) Ő meg mindig hámoz le magáról. :D Nem gondolom, hogy ez azért van, mert szégyellne engem, inkább magát a szitut, h ezt más látja. Szerintem ne tulajdoníts ennek túl nagy jelentőséget! :)
2015. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem is olyan személyesebb dolog. Én is szívesebben mondom négyszemközt, mint a telefonban a kollégák előtt.
2015. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

vki simán négyszemközt se tudja kinyögni, szóval, ha ez normális, ha akkor ezzel sincs semmi baj, bár ezt amúgy se tartom annak, a kollégák poénkodnának lehet vele.

jaj, nekünk még a kollégákat is meg kellett várni, h elmenjenek, és ne lássanak együtt, szóval, ha téged szégyellnek, akkor engem mennyire szégyellhettek??? :D

2015. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Más egy házasság és egy munkahelyi viszony, én úgy gondolom.
2015. jan. 14. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!