Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még rendes tisztesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még rendes tisztességes hűséges őszinte nők?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
:DDD
2015. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Létezik, de ritka. Főleg ha azt akarod hogy még esetleg szép vagy csinos vagy értelmes is legyen.
2015. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:

Biztos, mind nem lehet romlott ;)

25/F

2015. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Addig örülj, amíg nem őszinték veled.
2015. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyetértek :D
2015. jan. 14. 11:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz találni ilyet. pedig nem tökéletes hercegnőt keresek,vagy pláza cicát. átlagos aranyos rendes lányt. eddig 5 kapcsolatom volt,de mindegyik barátnőmről kiderült valami amiben hazudott nekem. nem értem mire jó ez,ha nem őszinték a másikhoz,vagy hogy lehet valaki ilyen.
2015. jan. 14. 11:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Hűségesnek és őszintének tartom magamat. Minden páromhoz normálisan álltam, mégis én jártam pórul :(

25/n

2015. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most hiába mondanám, hogy én ilyen vagyok, ezzel bizonyítandó, hogy még létezünk, de neten bárki mondhat bármit...


A kapcsolaton belül sokan úgy vélik, kegyes hazugságok megengedettek, vagy szerintük vannak dolgok, amik a másikra nem tartoznak és akkor a konfliktus elkerülése érdekében lódítanak valamit. Ez szerintem szakító oknak nem szakító ok, megbeszéled velük, hogy ne, és meg van oldva.


Ha viszont komolyabb dolgokban hazudnak neked, és mindenki, akkor ott azon is érdemes elgondolkodnod, hogy kényes témákról mennyire lehet veled őszintén és nyíltan beszélni. Volt már példa rá, hogy a párom kisebb hazugságon fogtam, aminek az volt a kiindulópontja, hogy nem akart velem veszekedni egy különben is érzékeny témáról. Így persze még nagyobb lett a balhé, mintha őszintén elmondja, nem azért, de beláttam akkor is, és így utólag is tartom, hogy ha alapból kicsit hisztisebb vagyok egy témával kapcsolatban, akkor én idézem elő, hogy a másik hazudjon nekem. Ezt is le lehet tisztázni, és utólag lehet javítani.


Ha a másik nem fél neked olyasmit is elmondani, ami számára kínos, kellemetlen vagy tudja, hogy nem örülnél neki, akkor ott semmi mentséget nem találni arra, hogy ne tegye. De ez egyedül azon múlik, hogy megbízhatónak és nyugodtnak tudsz-e maradni akkor is, amikor pl azt vallják be neked, hogy véletlenül meghúzták a kocsid oldalát.


22/l

2015. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, de foglaltak
2015. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek.
2015. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!