Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem dohányzó lányok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem dohányzó lányok, ti mit szólnátok ahhoz ha a pasitok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Hogy néha ha úgy van akkor rágyújtana.

Kort is írjatok légyszíves.


2015. jan. 14. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak néha és akkor amikor nem vagyok vele akkor felőlem oké.

De azért több esze van a barátomnak és ilyet ugyse mondana :D

16L

2015. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt mindanám erre, hogy akkor tedd azt. Én nem dohányzom, de elviselem úgymond ha a szerelmem dohányzik, és nem piszkálom ezzel. Ez vele jár, ugyanúgy mint további pár kisebb-nagyobb rossz szokása. Azokkal, azaz a hibáival együtt szeretem.
2015. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az en baratom am is cigizik ..engem nem zavar...mellettem is szokott de olyankor figyel mert tudja h en nem birom a c.fustot

18/L

2015. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jézusom
2015. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,még tetszene is ha néha rágyújt:)
2015. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én barátom is cigizik néha,a kapcsolatunk elején csak akkor cigizett mikor neme gyütt voltunk,mikor velem volt nem cigizett én kértem,de ahogy együtt aludtunk stb.es sok időt együtt töltöttünk,mikor komolyabb lett a kapcsolatunk nem bírta ki azért 2 napig.Nem is vártam/várnám el.

Szóval próbál nagyon néha cigizni mikor velem van,akkor pedig fogat mos utána és persze KEZET (utálom ha cigaretta szagú,és úgy simogat stb.)

Azelőtt mielőtt megismert kb.napi 10-12 szálat szívott(ha nem többet)

most hogy együtt vagyunk napi 5 szál kb.

Nagyon boldoggá tesz ez a számomra kicsi,számára hatalmas megpróbáltatás.Úgy avn vele,hogy mellettem lefogja tenni,de nem várom el..nem muszáj,de ha ő ezt szeretné.:)

Nincs ebbe semmi amit kérdeztél,hasonló van velünk is mint írtam,ha nem tud fogat mosni mert pl.utcán vagyunk,probál nem rá gyújtani,de ha mégis pláza egyebek wc és kezetmos.:)

Ja nálunk anyáék se cigizni,otthon igen nálunk kikell mennie a teraszra.

15L

2015. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld pacsi :)
2015. jan. 14. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem dohányzom, de már a legelejétől fogva nem érdekelt, hogy dohányzik. A legtöbb pasim eddig dohányzott mind, és nem érdekelt az sem, ha mellettem tették. Néha én is rágyújtok, ha jó esik, és ennyi.

L20

2015. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, nálam alapból kizáró ok a dohányzás. 23/N
2015. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!