Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol érdemes ismerkedni komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni komoly lányokkal?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok,és egyszerűen nem találok rendes normális lányt. vagy elvan szállva magától,vagy pedig állandóan sajnáltatja magát,hogy neki milyen nehéz meg minden.

Sok kapcsolatom volt eddig,de nem mondhatom azt,hogy igazi őszinte nagy szerelmek lettek volna,csak úgy alakult. fiatalbb koromban bulikban ismerkedtem,strandon ilyenek. de rájöttem,hogy ott csak kalandokat keresnek a lányok. egyik ismerősöm azt ajánlotta,hogy legyek spontán,ha megtetszik valaki menjek oda hozzá. múltkor megfogadtam a tanácsát,oda mentem egy aranyos mosolygós lányhoz,mire elkezdtem volna bemutatkozni,az volt a reakciója,ne haragudj de elmennél innen.. nem tartom magam szuper pasinak,de az eddigi tapasztalatok alapján rossznak se,egy átlagos 180 centi magas,barna hajú barna szemű sportos alkat vagyok. Elkezdek beszélgetni velük,egy darabig érdeklődnek,majd eltűnnek,én meg nem vagyok az a típus,aki fut utánuk,mert én azt vallom,hogy semmivel se különlegesebbek,mint én. az első lépéseket mindig megteszem,mert a férfinek illik,de utána meg ha én nem keresem őket,ők biztos nem fognak. egyszer az életben történne olyan velem,hogy egymásra nézünk,és elkezdődik valami folyamat,ismerkedünk,és jól alakul minden. de nem,eddig szinte csak problémás csajokba futottam.


2015. jan. 14. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Célzottan nem érdemes ismerkedni. Tudom hogy nem a legmegnyugtatóbb válasz, de a szerelem megtalál. Aki keres, az nem talál. Aki nem keres, azt megtalálja.
2015. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

van benne valami.

nem vagyok amúgy az a szerelemfüggő. csak sokszor mikor látok párokat,vagy házaspárt,ahogy vidáman sétálgatnak,tolják a baba kocsit. :D ez most hülyén hangzik tudom. amire a legtöbb ember vágyik én is azt keresem. nincsenek nagy igényeim.

2015. jan. 14. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Tökéletesen leírtad az Életet! :-) ...a csajokkal problémás foglalkozni, de sokan szeretik a kihívásokat! (a csajok meg szeretik, ha utánnukmész, sajnos én is olyan vagyok, hogyha valami nem megy, akkor nem erőltetem)


Te legalább mindezt tapasztalatból szerezted... ...nekem meg sokszor elég volt csak megnéznem hogyan élnek mások... :-)


De elmondok egy éppen aktuális történetet... ...egyszer-késtzer már én is voltam szerelmes, azt hiszem 1x még úgy is éreztem, hogy kölcsönös... :-) ...akkor rámfogtak minden hülyeséget, amit a nők a pasikra szoktak, biztosan azért mert nem hitték el, hogy én olyan tökéletes vagyok... :-)


Na mindegy ennek is van már pár éve, de a csajt nem tudtam kiheverni... ...viszont a munkahelyemen megjelent egy nő, akit minden hacacáré nélkül a következő órában elvennék feleségül, csak ővele az a baj, hogy 5 éve kapcsolatban él... :-)

2015. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja igen ez meg a másik,ami nekem is nehéz,megtetszik valaki minden,majd közli bocsi van párom. :) nem olyan egyszerű megtalálni a boldogságot.
2015. jan. 14. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!