Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan évek után még lehetsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan évek után még lehetséges a szex egy kapcsolatban? Miután látod a hülye és idegesítő szokásait is?

Figyelt kérdés
Nekem nem megy... semmi kedvem hozzá. Kentem a sulira, meg a családi dolgokra, de arra sem lehet a végtelenségig.

2015. jan. 14. 17:29
1 2
 1/20 CptTomato ***** válasza:
Akkor fejezzétek be a szexkapcsolatban az a jó hogy nem sok kötelezettség van.
2015. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nagyon adod! :'D
2015. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem szexkapcsolat :D "Rendes"kapcsolat, csak már részemről nincs láng és szenvedély, nem epekedek érte mint anno, de sajnos nem tudom kettéválasztani, hogy akkor ez most csak szex lesz, és ráhandológok. Mert nem megy....
2015. jan. 14. 17:42
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt nem a szex a kérdés, hanem hogy mi értelme van egyáltalán a kapcsolatnak...
2015. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az, hogy rendes a pasi és nem olyan tróger, mint sokan mások, akik átvertek?

Meg hogy szorgalmas és nem munkakerülő.

Sok mindenhez ért, intelligens.


És egykor szerettem, aztán elmúlt... de az exemnél is ez volt, a 3. évnél mintha elvágtak volna...

2015. jan. 14. 17:46
 6/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt??
2015. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Félre ne érts, az, hogy nem vagy már olyan szerelmes, mint a kezdetekkor, az teljesen normális. De valaminek attól még lennie kéne, szeretetnek, vonzalomnak, ilyesmik... Emberek szexelnek sok-sok év házasság után is.
2015. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jó esetben összeköt valami az újdonság varázsán és az eszményítem, mert nem ismerem-fázison túl is.
2015. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Leirtak alapjan a pasid egy fonyeremeny! En majdnem 5 evet voltam egyutt a baratommal akivel nagyon sokat veszekedtunk mar az elejetol kezdve. Ivott, csajozott, nem sokat dolgozott,ha mégis talált munkát akkor gyorsan elverte a pénzét. Megis rendszeresen megkivantuk egymast es nagyokat szexeltunk…


Szerintem te nem vagy szerelmes a pasidba csak ragaszkodsz, hozza. Beszeljetek meg a dolgokat, mert nem fer amit vele muvelsz. Gondolkoztal mar hogy mi lesz 2 ev mulva? Szex nagyon fontos a kapcsolatban, es ha nincs annak elobb utobb meglesz a kovetkezmenye, elobb utobb talalkoznifogsz valakivel akivel meg fogod csalni, es szerintem te sem akarsz ilyet tenni egy ilyen rendes pasival!...Megerdemli hogy boldog legyen valaki massal, ne huzd az idejet! Mas nő fél kezét oda adná egy rendes pasiért…

2015. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
24 vagyok, ő 28. De én őt nagyon-nagyon szeretem, csak már nem szerelemmel, hanem olyan inkább az érzés, mintha a lelkitársam lenne. Persze, sok dologra mellettem jött rá, tőlem tanult meg sok mindent, ahogy én is tőle. Remélem, csak átmeneti a dolog... Leginkább a nagy békülésekkor van kedvem szexelni, nem tudom, furán működök. :D Kicsit benne van az is, hogy nem éltem ki magam úgymond, volt sok kis "kapcsolatocskám", de rajta kívül csak egy pasival szexeltem. Persze, tudom, mind ugyanolyan, nincs nagy különbség... Elhagyni, megcsalni nem akarom. Beszélgettem már erről vele sokat. Néha előtör belőlem, és akkor olyanokat mondok, amiket nem gondolok át, de aztán mindig bocsánatot kérek tőle.
2015. jan. 14. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!