Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a pasitok telefonjában megtalálnátok a nővéretek meztelen képeit?

Figyelt kérdés
Ma a barátom telefonjában megtaláltam a nővérem meztelen képeit...fogalmam sincs mit tegyek...próbáljatok me mihamarabb válaszolni....nagyon ideges vagyok....köszönöm előre is....
2015. jan. 14. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kérdőre vonnám vagy szakítanék vele. :D
2015. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nagyon kiakadnék.

Vond kérdőre mindkettőt. De külön-külön,így megtudhatod,ha valamelyik hazudik. Biztos van magyarázatuk.

De ne elégedj meg egy bocsánatkéréssel semmiképp. Elég durva dolog.

2015. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meglepődnék mivel nincs is nővérem...
2015. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a nővéremnek nemhiszem h sok köze van hozzá mivelt ő leszbikus....szakítani nem akarok vele....nekem ő a mindenem...
2015. jan. 14. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Meghívnám őket egy hármas kalandra.
2015. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nővéred a saját kapujára játszik, akkor bizonyára nem csalt meg vele. Nézelődni meg bizonyára te is nézelődsz mások után, akár az utcán, vagy interneten is.

Ez egy bizar helyzet, de nem jelent sokkal többet, mintha megnézne egy felnőtt filmet. Kérdezz rá, hogy ezt mégis hogy gondolta! Hallgasd meg türelmesen!

Csak aztán ne felejtsd el te is kimagyarázni, hogy miért kutatsz a telefonján!

2015. jan. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!