Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kötődésfóbia - van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötődésfóbia - van köztetek olyan, aki ezzel él?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan felteszem a kezem.
2015. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz az ilyen.
2015. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés.
2015. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miben nyilvánul ez meg nálatok? Kerülitek a lehetőségeket? Vagy váltogatjátok a partnereiteket, senkivel nem terveztek komolyat?
2015. jan. 14. 22:16
 5/18 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy ez pontosan mit takar, de az biztos, hogy ha megszeretek egy embert, azt nagyon nehezen engedem el. Párkapcsolatban meg sajnos nagyon kötődök a barátomhoz (már ha most lenne), szinte nem tudok élni nélküle. Ha ez kötődésfóbia, akkor beteg vagyok :D
2015. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ööö nem, az nem az :-) A kötődésfóbia abból áll, hogy nem tud az illető elköteleződni, komoly kapcsolatot kialakítani.
2015. jan. 14. 22:20
 7/18 anonim ***** válasza:
jaaa akkor én pont az ellentéte vagyok :)
2015. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pedig itt vannak jó néhányan, legfeljebb nem esik le nekik. De kapcsolatfüggőknél ugyanígy van, hogy ne csak az egyik oldalt bántsam.
2015. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Amint azt érzem, hogy kölcsönösen szövődnének egymáshoz fűző szálak, egész egyszerűen nem keresem többet az illetőt. Paradox a helyzet kicsit, mert bár vágyom egy társra, egyszerűen kihátrálok, amint kialakulna.
2015. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A volt párom ilyen...28 éves és egy barátja sincs (mindenki elpártolt mellőle, mert egy egoista, sóher fajta, aki mindenkit lenéz valamiért) így miután szakítottam vele, érzelmileg próbált zsarolni, hogy barátkozzam vele, mert én az ő barátja is voltam egyben és micsoda egy disznó vagyok, hogy ott merészelem őt hagyni minden tekintetben.

Mellékes infó, ő megcsalt ezért lett vége...de egy pillanatig sem érzi úgy, hogy ez gáz lenne sőt, én vagyok a gáz, mert barátkozni (sem) akarok vele ezek után.

Amúgy nagyon nyomasztó a viselkedése...hihetetlen, hogy létezik olyan ember, akinek egy fikarcnyi önkritikája sincsen...!!!

2015. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!