Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor fellép az úgy nevezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor fellép az úgy nevezett "kínos csend", mert ugye ha akarjuk ha nem, néha megesik az ilyen, van ötletek milyen témákat hozzak fel barátnőmmel való beszélgetéskor?

Figyelt kérdés
Normálisakat légyszi ha kérhetem. (17F) Köszönöm!

2015. jan. 15. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincsen kínos csend. Először ezt próbáld magadban vizualizálni.
2015. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csókold meg! :D16/f
2015. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tőkés récék párzása.
2015. jan. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha láttad a Ponyvaregényt, akkor tudhatnád, hogy az embernek nem kellene kínosan éreznie magát, ha nem jártatja a pofáját folyamatosan. : )
2015. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, Ponyvaregényt pedig tényleg nem láttam, úgyhogy köszönöm a tippet, megnézem. Nagyon szeretem egyébként a lányt, mindent megtennék érte a szó legszorosabb értelmében.
2015. jan. 15. 01:44
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Egy jó kapcsolatban nincs olyan hogy kínos csend.
2015. jan. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én állandóan beszélő típus vagyok, a barátom inkább hallgatag. Múltkor rám szólt, hogy nem kell állandóan beszélnünk, ő már azt is élvezi, hogy velem lehet. Úgyhogy ne parázz, a csönd nem gáz. :)
2015. jan. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs kínos csend. Ha mégis úgy érzed, hogy lehetne valami, de kussoltok, akkor csak öleld át, vagy kezdjetek el smárolni. A csend marad, de jó csend lesz belőle
2015. jan. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6. válaszadó. A kapcsolatunk kiváló, szerintem ezen 2 tényező közt konkrét összefüggés nincs, legalábbis nálunk, aztán ahány ember, annyi személyiség, annyi kapcsolat, és annyi tényező. A lényeg, hogy szeressétek, és tiszteljétek egymást, ez egy jó kapcsolat alapja, mindig ezt vallottam. :) Lehetséges, hogy a megfogalmazás volt rossz, azaz "kínos csend". Fogalmazzunk ez esetben csak csend szóval szimplán. Témákat tudnátok még javasolni? Nagyon megköszönném tényleg! :)
2015. jan. 15. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!