Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szülinapjára amerikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szülinapjára amerikai palacsintát sütnék, az kevés?

Figyelt kérdés

Tortához egyedül nem mernék belevágni...viszont tudom,hogy régóta megszeretné kóstolni az amerikai palacsintát.

Ha azt csinálok neki az ajándéka mellé az nem cikis szülinapra?


2015. jan. 15. 06:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hmmm...ma sütök én is*.*
2015. jan. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van.

Én nem szeretek ajándékot kapni, de ha valamit meg szeretnék kóstolni és azt megcsinálná valaki annak nagyon örülnék.

2015. jan. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ : reggel/este együtt megeszitek kettesben vagy viszel neki ágyba reggelit az oké. , de pl ha fogy 5db palacsintát es be vágód az ajándékszatyorba az ajándék mellé az ugy elég gáz
2015. jan. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Katolikus plébános ***** válasza:
Szerintem az jó,ha finom csak vaniliás és csokis öntetet csinálj,hogy tudjon választani.
2015. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes, valami finom sziruppal, vagy csokiöntettel.
2015. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki. Csodálatos ötlet szerintem. ^^

19/F

2015. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor meg fogom csinálni.:D

Amúgy szerintem magától értetődő volt,hogy nem dobom be az ajándékzacsiba az ajándék mellé...:D

Egyébként nutellás krémmel lesznek megkenve és egymásra rakva,mint egy torta.A tetején pedig csokiöntet meggyel.

2015. jan. 15. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!