Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Normális ez a dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Normális ez a dolog? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Volt egy párom hamar össze költöztünk de részemről nem indultak érzelmek.Úgy döntöttem ott hagyom. egy idősebb férfiról van szó. mikor ott hagytam öt nagyon megviselte és kedves nővérem vigasztalta majd kiderült hogy össze járnak szexelni.Ez fájt nekem nagyon pedig nem mondanám hogy szerelmes voltam. pár hónapig nővéremmel volt majd közölte vége és most másik nővéremmel van. Mi ez? Én már nem tudom hova tenni.
2015. jan. 15. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok a nővéreidhez, szép kis társaság vagytok :)
2015. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ribizli
2015. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amikor velem volt én észre vettem hogy,nővéremnek tetszik. de akkor nem volt köztük semmi majd szét mentünk és két hónapra rá össze jártak. aztán nővérem bemutatta másik nővéremnek és 3 napra rá össze költöztek... Édes anyám meg mintha mi sem történt volna. azt mondogatja hogy ha Ildinek lehet jobb miért ne lenne. nem kivágná hogy hogy képzeli.. Úgy látszik tényleg sokat jelent ha valakinek van pénze..
2015. jan. 15. 11:51
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy császár a srác! :D


Figyelj, nálunk "fiatal" srácoknál a legnagyobb tökönrúgás, ha a csajunk egy VÉN F ASZ miatt hagy el minket.

A srác ezért bosszúból megkefélgette kicsit a tesóidat is! :D Gratulálok neki! Csak így tovább! :D

2015. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Végül is családban marad !
2015. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én nem idősebb miatt hagytam el ö volt idősebb nálam de nem éreztem szerelmet és Én ezt el is mondtam neki,hogy sajnálom de nekem nem megy és össze pakoltam a cuccom és ott hagytam. de mégis fáj hogy hogy tehették ezt tesóim :(

főleg Ildi ott hagyta a párját Jani miatt és magam okolom,hogy ha nem ismertem volna meg akkor nem lett volna ez..

2015. jan. 15. 11:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Jaah... akkor a szövegből jött le máshogy, mintha egy idősebb pasi miatt hagytad volna ott.


Akkor is nagy király, mindhárom lánytesót meghúzni nem rossz teljesítmény, nekem eddig csak testvérpár lányokkal sikerült megcsinálni. :D

2015. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Respect a srácnak! :D
2015. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt hittem komolyan veszitek a témát,mert ez miatt én nem beszélek a családommal,nincs senki aki elmondaná hogy mi is ez hogy miért van. Hogy tehették ezt a tesóim főleg hogy amikor első testvéremmel volt és kiderült én mindent Ildinek sírtam el tudta hogy nem állok szóba Brigivel még is ő is hátba szúrt!
2015. jan. 15. 12:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez van akkor, ha meg se próbáljátok helyrehozni a dolgot, vagy épp a másikat szeretni se próbáljátok meg.


A mai csajok jó része így működik. "Ha nem tökéletes a srác, kidobom a francba, hiszen van még legalább 1 milliárd hím a világon, aki szóba jöhet, szóval inkább keresek másikat."


Ennek a mintájára szakítottál vele te is. Most mondjam azt, hogy megérdemelted?

2015. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!