Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy közmunkással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy közmunkással?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért?

2015. jan. 15. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagyna ez. Nem befolyásolna.
2015. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Becsülöm ha valakinek van munkája vagy azt, hogy legalább szeretne dolgozni. Tőlem bármilyen munkája lehet.... Olyannal nem jönnék össze aki nem akar egyáltalán dolgozni és másokra utalva akar élni.
2015. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Ha pasi lenne akkor NEM FUJ...


Ha nő akkor meg kedves, helyes, aranyos lenne akkor IGEN, sőt, VV7 közben számolgatnánk a havi 47 ezret amit keres

2015. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 opened paradise ***** válasza:
100%

Tavaly a közmunkára jelentkezők között voltak diplomások is.

De amúgy nem ezen múlna,a munka nem szégyen.

2015. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ha egyébként értelmes férfiról lenne szó, nem pedig cigány semmirekellőről. És persze alap, hogy magyar legyen, ne cigány, vagy egyéb népcsoportba tartozó.
2015. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

Hahahaaa NEM.

Nekem olyan férfi kell, akire fel tudok nézni. És ez nem valósul meg, ha nekem kell eltartani őt...

2015. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Beviz Elek ***** válasza:

Egy ember ideiglenes munkája részletkérdés. Legalább nem otthon mereszti a seggét és várja hogy az ölébe hulljon egy irodai állás jó fizetésért.


Ha hosszútávon nem változik a helyzet, elgondolkodtató a dolog... Ismerkedés közben kiderülnek az ilyen dolgok

2015. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Olyan emberről van szó, akinek ez az állapot teljes mértékben megfelel, mert így semmi felelőssége nincs. Otthon lakik, eltartják. Nincsenek olyan igényei, hogy elmenjen nyaralni, vagy bármi programot csináljon. Nincs semmi életcélja, nincsenek tervei, nem akar előrébb jutni, kényelmes neki így.
2015. jan. 15. 21:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Amugy fiatal lány vagyok és elég sokáig voltam ezen a munkahelyen szerintem nem ö tehet rola h ezt a munkát végzi és nekem is volt ilyen pasim is ketö is
2015. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Beviz Elek ***** válasza:
Hát ha nem akar ezen változtatni akkor nem....
2015. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!