Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam, de meg is bántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, de meg is bántam tanácsra lenne szükségeeeem?

Figyelt kérdés
Szóval 19 éves lány vagyok és1.5 éve járok egy fiúval. Szoktak nézeteltéréseink lenni, azért mert én elég hisztis vagyok de az utóbbi időben sokat próbáltam türtőztetni magam mert tudom hogy ez egy nagy baj nálam. Ő pedig sokszor közömbösebb, nem túl kedves mikor a barátai is velünk vannak. Egyik nap kicsit durvábban veszekedtünk és én momdtam h szakítsunk és elmentem.. ő nagyon mérges volt az este..és azóta nem beszéltünk. Úgy érzem h azon az estén mind a ketten hibáztunk de szerintem én jobban.. 3 napja van ez már így.. nemtudom írjak neki h megbeszéljük? Mind a ketten nagyon büszkék vagyunk, és attól félek h elutasít mert haragszik rám még.. várjak még pár napot vagy ne is irjak?
2015. jan. 15. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
19 éves vagy, nőj már fel végre...
2015. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Didiiayer ***** válasza:
Ha ennyire megbántad, hogy szakítottál vele, akkor írj neki, hogy beszéljétek meg.
2015. jan. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj neki testvèr.
2015. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!