Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti mit gondolnátok/érezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit gondolnátok/éreznétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha egy pasinak mindig fullos, vékony, kimondott plázacica külsejű női voltak, összejön veled, aki egy teljesen átlag csaj vagy, nem kimondottan vékony testalkattal, nem a legfullosabb megjelenéssel, és egy beszélgetés során erre terelődik a téma "Régen mindig tényleg szép nőim voltak, erre mentem. De már annyira nem fontos a külső."

2015. jan. 16. 09:16
1 2
 1/20 anonim válasza:
Jot érzem
2015. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

Menekülj!


Nyilván meg tudom objektíven különböztetni hogy két csaj közül melyik a szebb, de valahogy az aktuális barátnőt szebbnek látom. A külső igenis fontos.


Bár nekem alapból nem tetszenek a műnők, szóval azoknál alapból szebb.

2015. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

Az illetö férfi felnött, érett ember lett.

Én örülnék neki, ha ilyet mondana, mert akkor tudom, hogy komolyan érez irántam.

2015. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Kettős érzés lenne bennem.

Egyrészt: Örülnék, hogy a belső is fontos neki, ami jelentheti azt, hogy komolyak a szándékai.

Másrészt: Azért ez kedvesebben is megfogalmazhatta volna. Ez a régen szép nőim voltak, kb. úgy hangzik, hogy de te nem vagy szép. Nyilván nem így gondolja, de hülyén hangzott, amit mondott. Mondhatta volna finomabban, hogy régen csak a külsőt néztem, vagy meg akartam felelni a haveroknak, akármi. De végre találtam valakit, akiben a belső is tetszik, nemcsak a külső :)

2015. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
MENEKÜLJ!!!
2015. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Valóban szép dolog, hogy megérett meg minden, de elég önbizalomrombolóan hatott, pont hogy tudta
2015. jan. 16. 09:26
 7/20 A kérdező kommentje:
Hogy mindig is önértékelési gondjaim voltak/vannak.
2015. jan. 16. 09:27
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez egy szerencsétlen megfogalmazás, ami mögött szerintem pozitív mondanivaló áll. Gondolj bele, hogy mondod el szépen, anélkül, hogy akár az exekre, akár a jelenlegire bántó lennél: eddig plázapi...k tetszettek, most már elég a normális? Ez az exekre bántó. Eddig szépek kellettek, most elég a normális is. Ez a jelenlegire. Pedig ugyanazt írtam, h normális vagy.


Szerintem lehetetlen ezt úgy megfogalmazni, h ne legyen bántó valakinek, emiatt én nem aggódnék ezen, max röhögnék egy jót a béna mondatszerkezeten. :)

2015. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem önbizalmat adna,hogy természetességgel is ugyan azt értem el,amit mások pénzen. Sőt még büszke is lennék magamra ,hogy különleges vagyok :)
2015. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne aggódj, biztosan nem a te önbizalmad letörése volt a cél. Egyszerűen nem mindenki figyel annyira oda, hogy hogyan fogalmaz meg dolgokat.
2015. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!