Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Most akkor mi is kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most akkor mi is kell nektek pontosan?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom már hosszú évek óta, hogy az általatok magasztalt udvariassággal, kedvességgel, tisztelettel stb... már nagyon régóta nem lehet elérni nálatok semmit ezért egy ideje már én sem viselkedem így veletek és több is a sikerélményem, de úgy tűnik, hogy ez még mindig nem elég. Segítsetek, hogy lehet megtalálni a középutat "rossz fiú" és "jó fiú" között. Mire vágytok valójában? 18F
2015. jan. 16. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted tudják mit akarnak?
2015. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Egy férfira, aki az életben udvarias, de a szexben domináns és én lehetek a kis mocskos ribije. *-*
2015. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
legyél önmagad te kretén :D
2015. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Azt akarják, hogy udvarold körbe őket, alázkodj meg, tegyél meg minden baromságot, és ha egyszer kedve szottyan akkor jól csináld meg.


Vagy mégsem?

2015. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Mindeni férfi és nő másra vágyik. Add magadat, és megtalálod azt aki Neked tetszik és viszont.


És, hogy mi is az az aranyút? Az amikor néha megkérdezed magadtól: "Most túl sokat beszéltem? Megkérdeztem már, hogy Neki mi a kedvenc filmje? Nem fog ezzel a szöveggel túlontúl "rossz srácnak" hinni?". Ha a válaszok olyanok mint "Talán túl sokat jár a szám...Jaj, Ben Stilert mondot, vagy Cameron Diaz-t? -illetve- talán nem kéne ezt a történetet elmesélni, még megijed tőlem..." akkor hatalmas segítség lesz, és később már reflex szerű.

Az "aranyszabály" az "aranyúthoz": Add önmagadat, és néha kérdezd meg magadtól "Ezt most biztos, hogy megkellet tennem?". Ne aggódj ha a visszajelzés negatív, 18 évesen még bőven van időd tanulni...

Sok sikert! :)

2015. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rád biztos nem vágynak
2015. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!