Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csal meg a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg a párom, hogy ha itthon mindent megadok neki a szexbe?

Figyelt kérdés
Már egy ideje tudom, hogy szexuális kapcsolatot szokott létesíteni egy nővel akit már nagyon régóta ismer. Itthon mindent megkap, meleg étel, tiszta ruha, és a szexbe is mindent megcsinálok neki. Vajon miért jár akkor ahhoz a másikhoz is?
2015. jan. 16. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
beszéltem vele,azt mondta,megkapok mindent jó asszony nem az,csak,beszélni ne tudna.
2015. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok...
2015. jan. 16. 18:22
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

OFF

Hogy lehetnek neked 58%-ban hasznos válaszaid, amikor még sehova nem írtál egy értelmeset se? Kb olyan szinten mozogsz mindenhol, mint itt. Minek jársz így egyáltalán ide? TV, vagy valami más nem köt le?

OFF


Nem feltétlen a szexhiány az oka a megcsalásnak. A férfiakban biológiailag megvan ez az ösztön, hogy "pározzunk minél több nővel, mert ez a cél!!"

Akiben ez nagyobb mértékben megvan, és bátor, és nem is tud, vagy akar ez ellen küzdeni, akkor az így jár. Lehet, hogy az a nő számára szebb, mint te vagy. Vagy csak szimplán az érzés, hogy nem csak neked kell, hanem másnak is. Vagy lelkitársként tekint a másikra, mert veled nem tud X dolgot megbeszélni, vele meg igen, és végül ez lesz belőle...a szex csak egy 'dolog', amit tőled is megkap, de valószínű a másik nő valami más 'érzetet' is ad neki.


Elég sok magyarázata lehet, ezt a párodtól kéne megtudakolni, nem a gyk-ról.

2015. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy szájú ha erre gondolsz kedves első válaszoló.
2015. jan. 16. 18:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És te ezt tűröd? És magadban keresed a hibát?A párod egy seggf ej,átvinném a cuccát is a másik nőhöz!
2015. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Őt erről nem merem megkérdezni mert csak veszekszünk ha féltékenykedek, pedig van is rá okom. Ha lenne rá konkrét bizonyítékom akkor le is buktatnám de addig nem merem. Abban igazad van 2. válaszoló hogy tényleg sok mindent megbeszélt mindig azzal a másikkal mert barátok voltak mindig,de ez hogy fajulhatott el a szexig.Vannak ötletek arra hogyan válasszam szét őket?
2015. jan. 16. 18:29
 7/13 A kérdező kommentje:
A nő is párkapcsolatban él, nem vihetem át neki a cuccát.
2015. jan. 16. 18:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
"A nő is párkapcsolatban él, nem vihetem át neki a cuccát" Pedig akkor még inkább!
2015. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mivel gyerekek is vannak mind két oldalról így nem akarom kitenni őket a cirkusznak, de ha nem lennének akkor simán repíteném. Szóval nem egyszerű a helyzet.Pedig alapvetően a párom nem egy nőcsábász, csak ez a nő hozza lázba annyira. És nem tudok rájönni, hogy mit ad ő amit én nem.
2015. jan. 16. 21:43
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Te magad válaszoltad meg a kérdésedet: "tényleg sok mindent megbeszélt mindig azzal a másikkal"


Észrevette, hogy valamivel többet tud, mint te, látta, hogy vevő a dologra, és kész. A semmitől nem lesz szex. Valószínű, ha veled megtudott volna beszélni dolgokat, akkor nem kellett volna a másik nő.

2015. jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!