Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor ő maga se tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor ő maga se tudja, vagy mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon nagyon jóba vagyok ( én 16 ő 17 ) , és mindig szoktunk menni Pennybe,stb meg átölelem, ő is engem, puszit adunk egymásnak, és tegnap előtt beszélgetünk az iskola előtt, mondta elmegy WC-re, és hogy kísérjem el az ajtóig, mondtam neki nem :) bement, de utána kb 20 másodperc múlva csak bementem, és ő épp jött volna kifele, mondtam neki jöjjön vissza, ott voltunk egy lépcsőnél, támaszkodtam a korlátnak, nevetgéltünk, utána néztünk közelről egymásnak a szemébe :D és egyszer csak közeledik hozzám és megcsókolt ( pedig csak barátok vagyunk ) ott mondott valamit csak már nem emlékszek, utána kérdi, hogy nem e megyünk e már a buszhoz, erre én 1 feltétellel- mondtam neki, kérdi mi az? Adj még egy csókot, adott is :) másnap megint megyünk hazafele mondtam adjon egy csókot mert az előtti nap mondta hogy nem ad a buszon mert sokan vannak és nem akarja hogy lássák! és mondta hogy másnap ad sokat, én követeltem is tőle mert megígérte,végül nem adott, akkor mondtam neki hogy akkor puszit adjon, adott is, kb a 2-ik puszinál nem az arcára adtam hanem a szájára, nagyon elpirult a buszmegállóba! Nevetett is :D Haza értem, ráírtam azt mondta hagyjam. Nem is akar velem beszélni, haragszik rám, most akkor én vok a hibás? mondom neki- a barátok nem adnak egymásnak csókot! Azt mondja, hogy ez ilyen extrém barátság. Hát én nem úgy látom, mert ő nekem tetszik nagyon , mondta nekem hogy szerelmes vagy bele, és hogy ő ezt nem tudja viszonozni. Légyszíves értelmes válaszokat, nagyon szeretem őt!!! :(
2015. jan. 16. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem szerelmes, csak még fiatal így nem tudja mi a megfelelő reakció
2015. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 16. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!