Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal egész hétvégés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal egész hétvégés programunk lenne, de elment egy haverjával találkozni épp, szerintetek jól reagáltam?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy mindenki elutazott itthonról,enyém a ház ma és holnap ,vasárnap délelőttig.

Ki is használjuk, itt fog aludni a párom,ami nagyon ritkán jön össze amúgy,mert nekem még nem engednék meg,de ez mellékes.

Szóval már 2 hete erre vártunk,amióta megtudtam,hogy egyedül leszek.

Délután jött, azóta itt volt, és most elment találkozni egyik haverjával,aki akart vele beszélni,mert egy héten kb egy,max 2 napot van itthon a munkájából kifolyólag.

Mondta,hogy találkozna vele,nem baj-e ha elmegy egy kicsit.Mondtam,hogy nem, menjen nyugodtan aztán várom vissza.

Visszajön,itt alszik,reggel munka, estére megint jön és vasárnap már jön haza mindenki.

Az a kérdésem,hogy szerintetek jól reagáltam ezt le?

Most ahogy itt üldögélek jutott eszembe,hogy én fordított esetben nem mentem volna el,hisz itt egy nagyon ritka alkalom amikor csak mi lehetünk kettesben és áttettem volna a barátnőmet.

De nem akarok rossz lenni és kisajátító.Csak gondoltam megkérdezem más mit mondott volna,jól reagáltam-e.

Előre is, remélem normális válaszokat kapok,köszi

17L


2015. jan. 16. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Jól reagáltál, ha követelőzöl akkor inkább eltaszítod magadtól.
2015. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is teljesen jól reagáltad le.

Nyilván a barátjával vagy barátaival már még kevesebb időt tud tölteni mert gondlom munka mellett te vagy neki az első.

2015. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!