Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm telefon mániás?

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyunk még akkor is a telefonját nyomkodja...

2015. jan. 16. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél telefon farsangkor.
2015. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Találj jobb helyet annak a telefonnak és állítsd át rezgőre.
2015. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Tölts le neki egy alkalmazást, ez a neve: tisztelet
2015. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Olyankor mindig verd rá az arcára! Kondicionáld, mint Pavlov a kutyáit.
2015. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
"Figyelj, ha ennyivel érdekesebb a telefonod nálam, akkor nyugodtan menj haza, nem kell találkoznunk."
2015. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 opened paradise ***** válasza:
91%

Menekülj.

Komolyan mondom.

2015. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el! Fú, de rühellem az ilyen mai Facebook generációs embereket. Én elhagynám.
2015. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Vedd ki a telefont a kezéből, smárold le és közben kapcsold ki. :D

Nekem is az agyamra megy, hogy barátom pont akkor zaklatják, mikor kettesben vagyunk.

2015. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jaaaaj kérdező, ő csak próbál bevágódni nálad azzal, hogy így is demonstrálni próbálja ő mennyire Hip meg minden..


látod ő pont úgy viselkedik ahogy elvárt, egész nap telefon, stb.. igazi 21 századi digital girl,, hát manapság ez a menő... kit a f*** érdekel a többi, a telefon a lényeg

2015. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Valószínűleg nem vagy számára elég érdekes, nem tudod lekötni a figyelmét. Én is telefonfüggő vagyok, mindig a kezemben vagy mellettem van, éjjel is, ha felébredek azonnal ránézek. Nem feltétlenül használom huzamosbban, csak felélesztem a képernyőt, megnézem az időt, az értesítéseket, stb. Persze sokat böngészek, sok alkalmazást használok, zenét hallgatok, játszok, e-mailezek, vásárolok rajta, meg még rengeteg dologra használom. De ha a barátommal vagyok, akkor sokkal ritkábban nyúlok a telefon után, hisz olyankor lekötjük egymást. Ez igaz arra is, ha a barátnőimmel, vagy a családdal vagyok. A telefont akkor nyomkodom főként, ha egyedül vagyok, utazok, unatkozok, stb. Persze ránézek akkor is, ha vannak körülöttem, vagy akár üzengetek is, ha épp rámír valaki, de jóval kevesebbet, mint akkor, ha egyedül vagyok. A barátom ugyanúgy nyomkodja az övét egyébként, szóval ebből köztünk nincs gond. Amikor kell, csak egymásra figyelünk, de ha filmet nézünk és közben értesítést kapunk, vagy üzenetet, akkor megnézzük, ebből senki nem csinál gondot.
2015. jan. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!