Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy megijedt? (Részlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megijedt? (Részletesen lenn)

Figyelt kérdés
Kb. két hónapig randizgattam egy sráccal. Egy buliban találkoztunk először. Azt hittem csak egyet fogunk táncolni – nem volt akkor több tervem vele. Mégis az lett, hogy az este végén elhívott egy randira. Le akart fektetni. Viszont 1 hónapig nem kapott meg. Volt, hogy csak beültünk valahová és úgy találkoztunk. Aztán 1 hónap után lefeküdtünk. Akkor még nem ért véget a dolog. Még találkoztunk és történt egy baleset, elszakadt a gumi. Vettem be eseményutáni tablettát. Utána még keresett, találkoztunk. Két hétre rá, megint elszakadt, megint tabletta. (Nem éri meg!) (Összesen kb 4-5-ször voltunk együtt). Utána még keresett, beszéltünk, látszólag minden rendben volt. Én ezalatt a két hónap alatt beleszerettem (mert még senki sem hordozott úgy a tenyerén, mint ő). Aztán megint találkoztunk, azon a találkozón sem volt semmi különös. Közben megjött a havim, mondtam is neki, hogy ő is megnyugodjon, meg bíztam benne. Semmi rendkívüli nem volt a találkozón. Utána rá 3 napra keresett. Azóta én kerestem, de már 4 napja nem. Belefáradtam, hogy nem érdeklem. Eltűnt. Lehet, hogy azért tűnt el, mert tudja, hogy nem vagyok terhes és nem mer kockáztatni? Srácok? Ti mit tettetek volna, ti mikor léptetek volna le?

2015. jan. 18. 13:23
 1/1 papagenou ***** válasza:
Nem akartalak volna rögtön lefektetni és nem akartam volna lelépni. Ha érdekel egy lány és már így is együtt vagyunk akkor nem lépek le, az már nekem normális kapcsolat, de neki lehet, hogy csak szórakozni kellettél. Amúgy nem tudom hogyan sikerült szaggatni a gumit, nekem több év alatt, egyszer sem szakadt el.
2015. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!