Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg gaz, hogy elhanyagolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg gaz, hogy elhanyagolom a barataimat a kapcsolatom miatt?

Figyelt kérdés

Elsosorban ez a fiu barataimra igaz, le is irom miert.

Nekem a barataimmal legyen szo barmilyen nemurol, de most fiukrol beszelunk, mindig szoros volt a kapcsolatom, olelesek, puszik, simogatasok stb. Mindig ez volt, amig szingli voltam. Most hogy nem vagyok az, ezek termeszetesen nincsenek meg, vagyis ugyanugy koszonok nekik, meg megolelem oket, de semmi tobb. Ez van aki ezt nehezmenyezi.

En ezt nem erzem gaznak, sot szerintem ez a korrekt viselkedes, de egyre tobb helyrol hallom hogy ha kapcsolatban ilyen vagyok, akkor szinglikent ese viselkedjek maskent. Ti mit gondoltok?

17L


2015. jan. 18. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a baj, ha továbbra is ölelgetnéd, simogatnád őket (a barátod egy idő után elkezdene kombinálni). Helyesen cselekszel.
2015. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!