Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes vagyok? Honnan tudom, hogy őt szeretem és nem csak az érzést, hogy van valakim?

Figyelt kérdés
Eléggé nehezen mutatom ki az érzéseim így nem vagyok tisztában velük. Nem tudom, hogy működik ez. És kérlek ne szóljatok be, köszönöm. :) 17/L
2015. jan. 18. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, de ez nem igazi érzés, csupán a kíváncsiság és a reménykedés generálja, pl. látatlanba egy nagyon helyes fiut képzelsz oda, vagy kép alapján is készülhetolyan kép ami előnyösebbé teszi. + Mindenki tud szépeket írni, mikozben se a hangsulyt se a hangjat, se a mimikajat, se fizikailagnem erzed h ott van.


Valakinek ez szerelem?

2015. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. nem veszel észre más férfiakat.

2. észreveszel más klassz férfiakat, mégis boldog és büszke vagy, hogy vele vagy.


onnan tudhatod például, hogy nem csak magad mellé akarsz valakit, hogy hajlandó vagy akkor is megmondani a véleményed, ha nem egyezik a barátodéval. és ha érdekel, hogy megértsd őt, és megértsen téged.

2015. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még válaszok. :)
2015. jan. 18. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!