Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiu. Az osztalytarsam. Nagyon joba vagyunk, mindig egyutt megyunk orakra es mindig erdeklodik felollem. Ha a haverja js ott van viszont elviselhetetlen. Cikiznek es lestrebereznek azert mert jo vagyom matekbol. Mindig ad nekem becenevet es legtobbszor ugx hiv hogy "anyu" meg amjkir ekrdezek valamit azt mindja hogy "igen anyukam" meg iylenek. Ha mogotte ulok mindig hatrafkrdul hozzam es bezselunk es mostanaban eszrevettem higy tobbet nez orskon mint eddig. Szerintetek ez jelent valamjt vagy ne remenykedjek?
2015. jan. 18. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy csak a haverjanak tekint , de megeshet hogy többet érez , szerintem vard meg hogy kezdemenyezzen , mert ha megse ugy gondolná elveszited abaratsagat , De megrobalhatod kideriteni is:D
2015. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hogy csináljam? :D
2015. jan. 18. 18:15
 3/4 B.Dávid ***** válasza:
utalj arra h bejön neked. Ha bejössz neki, ez beindíthatja a kémiát. De sztem te se vagy neki közömbös
2015. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jan. 20. 15:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!