Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet még attól tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még attól tényleg a barátom, mert duci vagyok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj. Persze, hogy szerethet.
2015. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem is duci barátnőm van, és imádom! Ilyen marhaságokat verj ki a fejedből, mert valószínűleg ő is a duci lányokat kedveli.
2015. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Csak hiába mondja sokszor, meg hogy neki így tetszem és szeret, nem tudom elhinni :(
2015. jan. 18. 14:31
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez összefüggene azzal, hogy lehet-e valakit szeretni vagy sem.
2015. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én megismertem egy tök jó pasit, alakulgat köztünk a dolog. Tényleg irtó jó a csávó volt már sok szép nője. Mondtam neki multkor hogy fogyózok mert duci vagyok. Erre már majdnem ordított hogy ne merjek fogyni mert irtóra tetszik neki ahogy kinézek.
2015. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez komolyan kérdés? Azért mert divat a vékonyság nem minden pasi azt szereti. Én is fogytam, de magamért, mert nem éreztem jól magam ducin, de a páromnak 10 kg-al nehezebben is tetszettem meg most is. És mások is megnéztek ducibban is. Nem ezen múlik. Viszont egy kis önbizalom építés nem ártana..
2015. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
jó, de én tényleg nagyon duci vagyok, nem pár kiló plusz van rajtam
2015. jan. 18. 14:36
 8/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
CM/KG ?
2015. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ilyen

[link]

2015. jan. 18. 14:45
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik, persze hogy szerethet!!!


Én sem vagyok egy nádszál vékony lány és nagyon szeret a párom, sőt mindig azt mondja ne fogyózzak! :)


Önbizalom, önbizalom!!!!!! :)

2015. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!