Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz lenne, ha összejönnék egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány aki tetszik. :D

Szívesen elhívnám randira, viszont valami egy kicsit aggaszt. A KORKÜLÖNBSÉG. A lány 7 hónap múlva lesz 14, én viszont 2 hónap múlva 18.

Szerintetek nem gáz ekkora korkülönbség??

Szüleim és nővérem meg a párja közt is 4 év a különbség de azt nem találom furának egyáltalán. Ezt viszont egy kicsit igen. :/

Szerintetek?


17/F


2015. jan. 18. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem bele fér.

Bár engem ebben a helyzetben a lány apja elküldött a pics@ba :D

2015. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Várj 2 évet!:)
2015. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elmegy, de menőnek biztos nem menő.
2015. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem szégyenled mások előtt, és a közös téma is megvan akkor miért ne :)
2015. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
szerintem sok... 18 évesen egy 13 éves lánnyal járni... ha te bulizni akarsz menni vagy este lógni, a csajt meg nem engedik sehová... meg haverjaid is ezzel fognak szívatni... meg a csaj Szülei se fognak ennek örülni, meg neked már vannak testi vágyaid, a csaj meg mégy gyerek... stb. gondolj bele...
2015. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom :(

Szép lány, ha várok 2-3 évet, már nem lesz mire :D

Egyik osztálytársam 17 éves és 30 valahány éves a pasija. Aki ráadásul a volt tesi tanára xd

Köszönöm a véleményeket. De azért még jöhet pár

2015. jan. 18. 20:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Osztom az ötös véleményét.
2015. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ha igazán tetszik ès akarod akkor nem foglalkozol a kor különbsèggel amúgy szerintem simán elmegy :)
2015. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha lehet kort is írjatok a válaszokhoz :) köszi
2015. jan. 18. 21:03
 10/15 anonim ***** válasza:

a korkülönbség relatív abból a szempontból, h alapból mennyi idősek az illetők. Pl: 28 éves pasinak 24 éves barátnője van,az teljesen normális. a 18-nak 14...nem tudom, nekem kicsit necces, azért akárhogy is nézzük, egy ilyen lány még gyerek. Te pedig érett, felnőtt férfi. Persze vannak kivételek, de ha te is furának érzed, akkor lehet benne valami, nem gondolod?

29/N

2015. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!