Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik olyan előitéletesek azokkal a nőkkel szemben, akik elváltak és gyermekük is van?

Figyelt kérdés

Párszor belefutottam ilyen kérdésbe, és a válaszok nagy része az volt, hogy a pasik nem akarják más gyermekét, /sőt volt aki fattyúnak is nevezte/ nevelni. Senki nem tudhatja, hogy mit hoz a jövő lehet, hogy pont olyan ember kerül ilyen helyzetbe, akinek adott esetben itt a legnagyobb arca volt.

Minden ember vágyik arra, hogy megtalálja a párját, a társát lehet az elvált vagy egyedülálló. Az érzelmeket az emberek majdnem egyformán élik meg, vagy élik át.

Hiszem azt, hogy igy is meg lehet találni a másik felem.

30+Nő


2015. jan. 18. 21:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén: NEKED kellene olyan pasi, aki nem fogad el gyerekkel együtt, vagy fattyúnak nevez egy gyermeket?

Akkor meg nem tökmindegy, hogy mit gondolnak azok a pasik, akikkel amúgy sem állnál szóba?

2015. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy a nők olyan előítéletesek, úgy általában, hogy minden pasira ráhúzzák a vizes lepedőt, úgy általában, legyen szó bármiről?
2015. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak foglalkozni más gyerekével. Én se mennék bele ilyen kapcsolatba.
2015. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek, ez lemaradt!
2015. jan. 18. 21:10
 5/26 anonim ***** válasza:
Azért mert más, férfi gyerekével nem akarok kínlódni, meg azért dolgozni, lemindani, hogy más gyerekét eltartsak. Annak kell gyereket szülnöd, akit az igazinak tartassz.
2015. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok előítéletes, csak elég szar csak úgy belecsöppenni egy kész családba.
2015. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy furcsán fogsz nézni emiatt, de én alapból nem szeretem a gyerekeket, nagyon türelmetlen vagyok.

A saját gyerekemet is éppen el tudnám viselni. Más gyerekét viszont ha lehet, akkor nem varrom a saját nyakamba.

2015. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én is tettem fel a napokban erről kérdést hogy kizáró ok lenne e a gyerek. Volt aki azt írta elfogadná, volt aki egyáltalán. Én bízom benne hogy valaki majd így fogad el.
2015. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Mert az emberek legtöbbször saját családot szeretnének.

Persze, kerülhetünk ilyen helyzetbe, stb., lehet fenyegetőzni és rossz kívánságokat küldeni, de más gyereke akkor is csak más gyereke.

2015. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Bocsi, de más gyerekét én sem nevelném fel. 22/F
2015. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!