Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három hete nem találkoztunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hete nem találkoztunk a barátnőmmel, amikor ma igen, hűvösebb volt a megszokottnál?

Figyelt kérdés
Elég friss a kapcsolat, csak máshol lakunk, amikor rákérdeztem, mi a baj, azt mondta csak, hogy nagyon rég nem láttuk egymást. Most ez mi?
2015. jan. 18. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Megcsalt
2015. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem csalt meg, csak az én hibámból három hétig szinte nem beszéltünk
2015. jan. 18. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Minek kérdezed akkor,hogy mi ez ha egyből rávágod,hogy nem csalt meg,Te rontottad el..?


Amúgy miért nem beszéltetek a Te hibádból?

Miben láttad,hogy rideg volt?

2015. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csalódott, és emiatt így viselkedett... Nem erre számított a részéről, már kedve se volt talizni most ezek után...

Egyébként távkapcsba a 3 hét se sok, barátnőmmel nem egyszer átéltem, és ugyan olyan szenvedélyes volt az együttlét, persze ez már a múlt... De hát ki mennyire viseli a másik hiányát, változó kinek hol borul a bili..

2015. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem ölelt olyan hosszan, nem nézett rám olyan huncutkodva stb

nem tudom, mit csinálhatnék

2015. jan. 18. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:

én is morci lennék, ha a pasim 3 hétig nem beszélne velem... ma már mindenféle eszköz áll rendelkezésre...

ha ennyi ideig nem beszélnénk, azt gondolnám már nem is vagyunk együtt...


esélyesnek tűnik, hogy megcsalt..


miért nem beszéltél vele?

2015. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az most nem érdekes mi miatt, jogos dolog miatt, és azt ő is mondta, hogy érti, hogy miért nem és elfogadja, ezért nem értem a reakióját
2015. jan. 18. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Megérteni egy dolog, túllépni rajta pedig egy másik... Lehet ez neki annyira rosszul esett, hogy elfogadja, de nem tud mellette szó nélkül elmenni, és megjátszani mintha minden szuper lenne.

Beszélgess vele legalább neten, és majd talán a következő tali :)

2015. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!