Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az, ha azért szakítok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, ha azért szakítok a barátommal, mert úgy érzem, nem tervez komolyan velem?

Figyelt kérdés
Már 4 éve együtt járunk, és úgy érzem sosem lesz ebből komolyabb (eljegyzés, esetleg később esküvő..). Ha felhozom csak hárít, és azt mondja szeret, de ne tervezzünk előre. Én nem fogom húzni az időmet még 8 évig a nagy semmiért.
2015. jan. 19. 20:49
1 2
 1/18 Jázi :) ***** válasza:
Neked kell ismerni,hogy rá adja e majd a fejét vagy esélytelen!?
2015. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos. Ha ennyire különböző terveitek vannak, akkor végül úgysem működne. Mi az, hogy nem tervezzetek előre? Nem lehet úgy élni, hogy "majd lesz valahogy..."
2015. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát erről sajnos fogalmam sincs. Én nagyon gyerekesnek ítélem meg.
2015. jan. 19. 20:54
 4/18 A kérdező kommentje:
Meg hogy majd akkor ha jól keresünk. Szóval akkor számítsak esküvőre, ha megnyerem a lottót?!
2015. jan. 19. 20:55
 5/18 anonim ***** válasza:
miért várod az esküvőt? mi fog változni? mire tervezel?
2015. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én családot szeretnék, nem pedig 35 évesen is anyám nyakán élni. Nekem gyermekkoromtól kezdve ez számít. Nyilván kell egy alaptőke, egy biztos háttér, de örökkön örökké nem lehet a csodát várni. (Főleg, hogy ő is tudja, hogy nem megyünk el a környékről, akkor neki a jó kereseti lehetőség csak álom.)
2015. jan. 19. 21:07
 7/18 A kérdező kommentje:

*ha nem megyünk el

bocsi.

2015. jan. 19. 21:07
 8/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2015. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
21 és 26
2015. jan. 19. 21:19
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hiába a 4 éves kapcsolat, ráértek még bőven az ilyenekre... Előbb egy biztos munkahely mindkettőtöknek, akár össze is költözhettek, aztán jöhet az ejegyzés, házasság, baba. Legalábbis szerintem akkor van értelme az eljegyzésnek, ha onnan már rögtön tervezhetitek az esküvőt, és a közös életet. Plusz ha fiú lennék, nagyon zavarna, ha folyton felhoznák ezt a témát, mintha bele akarnád kényszeríteni. Ne szakíts emiatt, ha szeretitek egymást.
2015. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!