Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem vagyok egy nagymenő lány, akire minden fiú bukik?

Figyelt kérdés
Csendesebb, visszahúzódóbb lány vagyok. Külsőre átlagos vagyok, ápolt vagyok, nem vagyok büdös, csinos, sovány vagyok. De a fiúk az osztályban még is egy szolibarna, szemöldök tetovált, műszempillával és műkörömmel rendelkező lányra buknak, aki még buta is. Egymás közt gyakra elhangzanak ilyen szép szavak pl. te g**** meg ilyesmi.
2015. jan. 19. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Semmit. Így is lesz hódolód. Fordított esetben lennél bajban.
2015. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Írj nekem :)
2015. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt, úgysem olyan fiú kell neked, mint amit írtál. Majd eljön a te időd és a hozzád illő fiú. :)
2015. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
semmit, később te leszel előnyben :)
2015. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak nem értem miért a nagymenő lányokra buknak a fiúk. De amúgy nekem nem kellenének az osztálytársaim.
2015. jan. 19. 20:54
 7/19 opened paradise ***** válasza:

Nincs olyan,akire minden fiú bukna.

Hidd el,hogy amit leírtál,az egyáltalán nem rossz és sokakat taszítanak a pirított rib..ncok.

2015. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lehetsz vagy 14 éves...
2015. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
18 vagyok.
2015. jan. 19. 20:56
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Na mondok neked valamit. Baj van a látásoddal, ha csak azokat a srácokat veszed észre, akikről írsz, hogy milyen csajokat látnak csak meg. Mert erre fókuszálsz, erre irányítod a figyelmedet. Kutass a szerényebb, visszahúzódóbb srácok közt és megoldást találsz a gondodra. :)
2015. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!