Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek vele, túlzásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele, túlzásba viszi a féltékenykedést, a nyomozgatást és a gyanusitgatást?

Figyelt kérdés
1 ève vagyunk eggyütt. Az utóbbi idõben viszont megzakkant a barátom. Folyamatosan faggat, h kivel csókolóztam, hányszor, kinek adtam meg a számom, beszélgettünk e, mit beszélgettünk, én hivtam vagy õ hivott, hányszor találkoztunk, jártunk e stb... És az még egy dolog, hogy érdeklõdik, de 1 kérdést kis milliószor újra kérdez, és ezzel kiakaszt. Majd mindent tisztázunk és el kezdi a szemrehányásait meg a fantáziàlós kombináciòit a fejemhez vágni. Majd bocsánatot kér, én marha megbocsájtok mert szeretem és kezdõdik minden elõrõl. És az esik a legrosszabbul, h még csak eszembe se jutott megcsalni õ mègsem bizik bennem. Adjatok tanácsot lègyszi.

2015. jan. 19. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű: ülj le vele,es beszéld meg.

Mond hogy szereted,és bizzon meg benned.Illetve,hogy neked eleged van ebből stb... :)

2015. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Utóbbi időben" szóval eddig nem volt ilyen.Valami biztos történt,amitől megrendült a bizalma!
2015. jan. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. ülj le és beszélgess el vele, komolyan

2. ha nem változtat, hagyd el, mert egyszer csak azon kapod magad, hogy a házból sem mehetsz ki, vagy megver az üldözési mániája miatt

2015. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyi történt, h a kapcsolatunk elején szakitott velem és én beszélgettem telefonon néha egy fiuval akinek már gyerek korunk óta tetszek, egyszer csókolóztunk 3 ève, nem jártunk és nem is akartam tole semmit, õ inkább ilyen cimbi tipus. Ezt a párom megtudta ès kifordult magából ès azòta folyton nyomozgat, gyanusitgat. Nem hat rá a józan beszèd! Már sokszor próbáltam beszèlni vele, de addig értett meg mig kimondta, h "jòl van dràgàm, igazad van, ne haragudj". De viszont nem szeretnèm elvesziteni, mert ha nem lüke akkor nagyon jól elvagyunk.
2015. jan. 20. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!