Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátommal 2hónapja vagyunk együtt... kicsit messze lakunk egymastol(2ora ut) eddig mindig o jott hozzam,2-3 hetente...Tényleg mindent megtesz ertem... pl 4000ftot költött arra hogy egy napot itt lehessen.. imadom tenyleg... csak az elejen az exe fenykepeit lajkolgatta meg mas lanyoket... es ez engem zavart...szova tettem,es o azota uj facebookot is csinalt,egyik exét se jelölte be semmi.. csak ez engem ugy zavar,hogy ha nem mondom,akkor tovabb lajkolgatna az exe fenykepet,mikozbe velem van... aztmondta olyan koszono viszonyba vannak,de a lany megcsalta ot meg mikor 3 éve jártak...azóta egyszer kavartak meg a kapcsolatunk elott,de ennyi... most jogosan vagyok erre meg mindig kiakadva? :( aztmondta az életemre esküszik hogy csak engem szeret... eleinte azthittem nemfog eljönni,de akk is az életemre esküdöt h lejön és leisjött... 19/L
2015. jan. 19. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te reagálod túl... A pasik 80%-a elküldött volna a francba...
2015. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi jogon szólsz be neki, hogy ő milyen tartalmakat néz és 'lájkol' az interneten? hisztis p*csa vagy
2015. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jogos a kiakadás. Nagyobb problémád sose legyen.
2015. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A te életedre esküdött, nem a sajátjára :D


Na jó, csak szórakozom. Túlreagálod.

2015. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
üldözési mániás vagy, szívem....
2015. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!