Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat, elkezdtem többet érezni, vajon ő is el fog kezdeni, hogyan vezessem rá?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
te vagy a lány, fogadjunk...
2015. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen
2015. jan. 19. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor nagyobb esély van rá,hogy jól megszenveded a végén.bocsi,de az ilyenek nem szoktak jól elsülni,max nagyon ritkán.

én szexkapcsba elmondtam egy idő után,hogy nekem ez több,és így nem jó, ő meg hárított,nem mondta,hogy nem akarja,azt se,hogy igen. én meg hülyén szerelmesen reménykedtem. na akkor kellett volna kiszállni.jó nagy pofára esés lett.

2015. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért vannak jó esetek is...

Én a szexkapcsolatomat választottam, 5 évig voltunk együtt, össze is költöztünk.

Sajna más miatt nem működött, tehát a szétválásunknak nem volt köze a kezdeti kapcsolatunkhoz.

Ma sem tennék másként.

Az is igaz, hogy mi megállapodtunk, hogy nem csak szex, hanem beszélgetés, együtt alvás.

Aztán lett belőke néha séta, néha mozi, néha vacsora, majd lett belőle egy normális kapcsolat.

Hogy még jobban az ellenkező oldalra álljak, akkor házas voltam...

2015. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!