Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak bosszút?

Figyelt kérdés
A párom megcsalt. Megalázott a családja! Soha nem állt ki értem! Mindig azt mondta viseld el te csak egy menyecske vagy itt. ( Szüleivel éltünk) . Volt, hogy megütött! Ott hagytam elköltöztem, elég messze tőle. A téli hónapokra vissza kellett költöznöm a szüleimhez! Ő azt szeretné, ha megbocsàtanék neki és velem szeretne jönni majd vissza. Mert egy senki lett belőle! Soha nem bocsátom meg amitt ellenem tett. De vhogy , bosszut akarok állni ezért!
2015. jan. 19. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pl. szard őt le.
2015. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kell a bosszú :O a Bosszú sosem jó egyszerüenfelejtsd el és kész :)
2015. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön, aztán mondd neki azt, hogy "tudod mi rosszabb annál, ha tökön rúgnak? ha még egyszer tökön rúgnak" és ilyenkor újból megteszed.
2015. jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4. tudom, az életben mindenki leszar, de akkor se itt vezesd le a feszültséged
2015. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 aladar12 ***** válasza:
mondanám, hogy verd bele a samponjába meg a kajájába, de a menyecske szó arra enged következtetni, hogy csaj vagy.
2015. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 Tudom, az életben mindenki leszar, de akkor se akard nekem megmondani, hogy mit csináljak.
2015. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fizess le egy kétajtos szekrényt (akár a testeddel is!) aki majd fogadja a ficerét amikor vissza akar vinni.
2015. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fogadd vissza kamuból.

Majd vágd le a farkát mikor megkérted egy családtagod mikor sétáltok vhol éjszaka v ilyenek, tudod hova megy intézd el. De ne vérezzen el csak ne legyen fütykös.

Majd szakíts vele a francba és kérj ellene távól tartási végzést.

Lehetne jobb is de siettem.

2015. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Am sose szeretett az a csávó. Egy aberrált vadseglyuk.

Nehogy visszameny le hozzájuk, mert meghalsz.

2015. jan. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PearlDiver ***** válasza:
Ahelyett hogy bosszút állnál, tedd meg te mindazt a jót valaki mással, amit tőle nem kaptál meg. Hidd el, sokkal nagyobb elégtétel lesz.
2015. jan. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!