Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell minden párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden párkapcsolatban szerelmesnek lenni? Nekem ez elképesztően erőltetettnek tűnik.

Figyelt kérdés

Eddig életemben kb. 4-szer voltam szerelmes, nem esek szerelembe csak úgy bárkibe. Ebből a 4 szerelemből 3 lánnyal jöttem össze.

De ezek mellett még volt egy csomó más tartós kapcsolatom is, legalább 5 másik. Ott jól elvoltam a csajokkal, kedveltük egymást és tetszettünk egymásnak, de sosem voltam szerelmes, volt hogy 1 év után sem. Ez miért baj?


"Mi értelme van a kapcsolatnak szerelem nélkül?"

Az, hogyha nem szerelmes éppen, az ember akkor is vágyik intimitásra, csókra, szexre, ölelésre valakitől. Ha 2-3 évente vagyok szerelmes, akkor a kettő közötti időben ne legyen senkim tartósan?


25/F


2015. jan. 20. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én kétszer voltam életemben szerelmes, ebből csak egy fiúval jöttem össze. Egyébként nekem is voltak párkapcsolataim, de 3 hónap volt a max amit bírtam egy olyan kapcsolatban amiben nem voltam szerelmes, egyszerűen mikor elmúlt a kezdeti fellángolás, már semmi örömömet nem leltem benne.
2015. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Inkább az az erőltetett, ha úgy jönnek össze az emberek, hogy nem is szerelmesek egymásba? :)
2015. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Én nem tudtam volna tartós párkapcsolatban élni olyannal, akibe nem tudok beleszeretni. Maximum alkalmi szexkapcsolatot tudtam volna elképzelni ilyennel.

Volt néhány olyan kapcsolatom még olyan 16-20 éves korom körül, amikben nem voltam szerelmes, csak kedveltem a másikat és reménykedtem benne, hogy majd jön a szerelem is, de nem jött és maximum 1-2 hónapig húztam velük.

2015. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
véleményem szerint a szerelem egy lila köd ami miatt tökéletesnek látod a másikat...nem őt látod hanem egy általad elképzelt tökéletes személyt...és én nem akartam és szerencsére nem is vagyok szerelmes, de nagyon szeretem a barátnőm...
2015. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 nahát-nahát, szegény lány melyik pontnak nem felelt meg a listádon?
2015. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5:

Azért csaj legyen a talpán aki annak a listának meg tud felelni :D

2015. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát azt nem részletezném :D de ettől függetlenül szeretem és ő is szeret :P
2015. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6: ha tudnád mennyi megfelel :P
2015. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7 attól függetlenül, hogy nem szereted, még szereted őt :D
2015. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, mint az első, ahol nem leszek szerelmes, azokat kb 2-3 hónapig bírom, és általában nem is szívesen mutatom be senkinek (barátok, család). Ezért úgy gondolom, az ilyen maradjon meg szexkapcsolatnak, amibe nálam simán belefér, hogy néha kézen fogva sétálunk, meg csókolózunk, stb, de legalább nem fogom magam g...cinek érezni, ha más miatt megszakítom a kapcsolatot, illetve fordítva én is könnyebben dolgozom fel, hogy vége.

És perszem hosszú távon elmúlhat a szerelem, marad a szeretet és a kötődés, de azt már meg van alapozva.

20L

2015. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!