Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyikőjüket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyikőjüket választanátok?

Figyelt kérdés
Igen nagy dilemmában vagyok. Van két lány és nem tudok közülük választani. Az első az akibe igazán szerelmes vagyok, és el tudnám képzelni vele az életem, de ő nem igazán akar tudomást venni rólam. A második egy gazdag csajszi, akivel nyilván anyagilag szép jövőm lehetne, de nem ő az akit igazán szeretek, viszont ővele össze is tudnék jönni. Ti mit tennétek?
2015. jan. 20. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

másodikat hagynám.

ha az első teljesen elzárkózik,akkor őt is. és továbblépnék.

majd jön egy harmadik,aki szeret és szeretem.

2015. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aladar12 ***** válasza:

1: a jövődet úgyse velük éled majd le.

2: a szeretet nem csak úgy van, az kialakul. a vonzalom ami csak úgy van.


én megpróbálnám a gazdag csajjal, ha vonzódom hozzá. hátha megszeretem a személyiségét. bajom nem lehet.

2015. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küzdjd az elsőért ameddíg csak lehet. Ha úgy érzed már totál bukta az egész, akkor jőhet a második.
2015. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!