Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők egy részének tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy részének tényleg megváltozik az ízlése olyan 25-30 évesen és nem a szépfiúk után fognak már futni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Nagyon sok 28-30 körüli női ismerősöm van még az egyetemről. Nagyon sokuknak az egyetem alatt csak széfiú pasijaik voltak. Mostanság nézegetem a népszerű közösségi oldalon a képeiket (nem minddel tartom a kapcsolatot)és már 10 ből kb 8 nak nem jópasi (persze ez relatív, de férfi szemmel is azért kicsit látható, hogy mnnyire vonzó egy pasi külsőre vagy sem)párja, férje, jegyese van, hanem vagy átlagos, pocakos, kopasz, szőrös, nem szabályos arcú, de többségében tanult (adatlapon ott van a felső oktatás) párjuk van. Mi az oka, hogy már kevésbé a helyes pasikat veszik csak észre? Hanem a másik végletet is férfi számba veszik-.
2015. jan. 20. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
30 körül már nem annyira válogatósak se a nők, sem a férfiak, főleg a nők. 20 évesen még szemezget mindenki.
2015. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Minél idősebb egy nő, annál kevésbé számít a külső, és annál jobban a pénz.
2015. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert ráébrednek ,h nem minden a külső.

És nagyon is fontos egy ember személyisége nem mellesleg a szépfiúk meglehetősen gyakran váltogatnak partnert vagy tartanak szeretőt.

2015. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már fontosabb nekik, hogy pénzes legyen az illető jó munkával szerintem. Meg általában aki nagyon jó pasi az a "rossz fiúk" közé tartozik aki csak Casanova életet él és nem akar családot alapítani sokáig. Illetve bölcsebb is lesz mindkét fél mert nem minden a szépség, igaz én a legszebb páromban találtam meg az igazit, de ez véletlen :-) A belsője is nagyon megfogott... 37/F
2015. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenki rájön egy idő után, mi kell neki.

S ez nem egy test...

2015. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A nők már eben a korban családra, tartós párkapcsolatra vágynak. Már nem minden a külső. Fontosabb a biztonság, amit nem pont az anyagiakon értek. Nézzük, kiből lenne jó férj, jó apa. Egy szépfiú talán élete végéig nőcsábász lesz.

Férjem mondta, egy férfi megérzi, ki jó csak kalandnak, és ki jó társnak.

A nők is megérzik!!!

Ahogy egy férfi sem akar 30 éves korában társnak egy plázacicát, mi nők sem szeretnénk egy selyemfiút, akinek fontosabb hogy áll a haja, mint az, hogy hozzon egy szál virágot, megbízható, udvarias legyen, és TÁRS.

2015. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

érdekes mert engem soha nem a külső motivált egy pasiban

jobban érdekelt h ott bent mi van :-)

és ez így 40 fele sem változott :-)


a szépfiúkat mindig is butának tartottam (pont mint a "szőke" nőket)

és ez a legtöbbször be is igazolódót...


szal ez személyiségtől is függ h te mit tartasz ideálisnak biznyos korban


de az tény amit a fentebbi válaszoló írt !

amikor bekapcsol a nőben a gyerek utáni vágy onnantól az apajeltöltet keresi és azt aki majd a gyereknevelésben is a társa lesz

ez egy belénk kódolt dolog :-)

2015. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet.


-Általában rájönnek, hogy kezd eljárni felettük az idő, ketyeg a biológiai óra stb... nekik meg még mindig nincs senkijük, és elkezdik kevésbé nézni a külsőt


-de vannak olyanok is, akiknek soha nem az ilyen cicafiús, nyálas típus jött be. Lehet hogy te másképp látsz egy egy férfit, mint a párja.

Pl nekem 19 évesen is olyan ízlésem volt külsőre, mint most, csak épp akkor pont olyan pasi nem volt a láthatáron:), de ez nem akadályozott igazán. Attól, hogy nem kifejezetten az esetem volt 1-1 férfi, még megtetszhetett adott esetben.

- vagy tényleg érett, változott az ízlésük egy idő után:)


Nekem egy Brad Pitty nem jó pasi kategória amúgy se...

2015. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz tetszik, mint 10 éve. És szerencsére ő az enyém :)
2015. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!