Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok ha egy közös kocsmázás alkalmával a barátnőtök annyira berúgna, hogy hányna?

Figyelt kérdés
mérgesek lennétek? szégyellnétek? vagy úgy vagytok vele, hogy 'mindenkivel megeshet'..?

2015. jan. 20. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék mérges rá, előfordul néha az ilyesmi.
2015. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Kifejezetten nőies.
2015. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék rá mérges.Mindenkivel megeshet.
2015. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedi eset, akkor nem baj.
2015. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer előfordult ilyen.

Eleve nem ettem egész nap, mert úgy volt, hogy majd elmegyünk enni piálás előtt. Hát nem így lett. Elég tömény alkoholt ittunk és a kísérő mellé bor volt.

Hát mondanom sem kell, hogy milyen rosszul voltam, hisz sosem bírtam éhgyomorra az alkoholt. Az akkori barátom meg otthagyott, mert a barátja végig hányta az estét, engem kb. le se ..ar-t.

Aztán jó párszor elestem, elég jó állapotba is kerültem. hazavitt, bevágott az ágyba és ott hagyott..

Másnap mentem hozzá, de ki se jött elém. 2km-t gyalogoltam és még a ház elé se jött ki. Hozzám se szólt, olyan mérges volt rám.

Ezt viszont nem értettem, mert a haverjai és ő is folyamatosan részegek, velem pedig először fordult elő.

Még anya se haragudott, csak ő.


Ezzel azt akartam mondani, hogy biztos nem haragudnék rá, inkább fognám a haját vagy valami, vigyáznék rá a helyedben.


Egy lány...

2015. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
mindenkivel megeshet :) szerintem cuki
2015. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 aladar12 ***** válasza:
fognám a haját, meg szereznék neki vizet. ez mindenkivel megeshet.
2015. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem rágnék be, ha csak elvétve akad ilyen. Fognám a homlokát és gondosan ágyba raknám! :D
2015. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szergej55 ***** válasza:
100%
Beérném fél óra alatt.
2015. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha közösen rúgnak be akkor közbe is lehetne rá figyelni nem csak lebaszni hogyha hány!a nők is emberek, és az emberek pedig néha(!) behánynak, ezvan:D
2015. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!