Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem mer keresni szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mer keresni szakítás után? Vagy már egyáltalán érdeklem?

Figyelt kérdés
Pár hétig együtt voltam egy fiúval. Szakított velem mert még nem dolgozta fel rendesen az előző kapcsolatát. Azt mondta hogy megkedvelt és hogy jól érezte magát velem és hogy nem velem van a baj hanem vele. Megbántott ezért nem voltam vele kedves mikor szakított. Azóta majd nem 1 hét telt el. Lehetséges hogy megbánta csak nem mer keresni? Vagy azt várja hogy én keressem?
2015. jan. 21. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hmmm.leszipkáztad párszor,és rájött hogy neki az exe kell.Tanulság : szipkázás előtt informálódj.Lelki sérülteket ne repíts a mennybe.
2015. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az volt nőjének már van valakije.
2015. jan. 21. 01:47
 3/7 anonim ***** válasza:

"még nem dolgozta fel rendesen az előző kapcsolatát"

"Azt mondta nem velem van a baj hanem vele"


En is hasonlokeppen jartam mint te tavaly.


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez szerintem veszett fejsze nyele.

En a helyedben nem remenykednek.

Ezzel a 2 mondataval mindent elarult.

Amikor azt mondta, hogy nem veled van baj, hanem vele ez tipikus lekoptato szovegnek tunik.


Ha szeretned megkimelni magad nagyobb csalodasoktol, akkor nem remenykedsz es nem is akarsz semmit ettol a fiutol.

Hanyagold szerintem.

Ill. ott van az is, hogy ha igaz is, hogy nem tette tul magat az elozo kapcsolatan, akkor jobb, hogy ezt is elmondta, mert olyannal nem erdemes kapcsolatba belemenni, aki meg nem all keszen uj kapcsolatra, mert a regi meg ott lebeg a szeme elott.


Ha o szakitott veled, ne keresd, ne alazd meg magad.


Elfog jonni az a fiu is az eletedben, aki csak veled szeretne lenni es nem mond ilyeneket.


De ezek csak jo tanacsok, azt gondolsz amit szeretnel.


Minden jot!


22/L

2015. jan. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amugy hidd el, ha nagyon fontos vagy neki mar keresett volna es fog keresni, de en nem remenykednek akkor sem.
2015. jan. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azért nem értem az egészet mert amíg együtt voltunk semmi jelét nem mutatta hogy nem gondolja komolyan velem. Bemutatott a szüleinek a haverjainak, mindig programot szervezett, törődött velem
2015. jan. 21. 02:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nehez.


A kerdes az is, hogy miota ismeritek egymast (tul hamar odaadtad-e megad neki). Par het jaras az nem sok ido.

Ill. ha nem regota es mar leis fekudtetek akkor az lenne a tippem ra, hogy valoszinuleg csak sajnos arra

kellhettel neki. Addig probalta eljatszani amiket a kommentetbe irtal, hogy "celt erhessen".

Mert sajnos vannak ilyen undormany sracok, hogy eljatszak a szepet es a jot a lany elott, ugymondd kepesek a

csillagokat is lehozni neki, csakhogy belopozhassanak a bugyiba.

De ezek csak feltetelezesek.


Nem ismeretem a sracot, nem bztos, hogy igy van, de ez is kozrejatszhat.

De ne igy legyen.


Az is lehet, hogy eleinte o is komolyan gondolta es szerette volna veled, de megvaltozott a velemenye.


Mindesetre ne band ezt a sracot. Inkabb jobb, hogy most ezeket elmondta neked, mintha

tovabb jartok es megcsalt volna.


De azert sem remenykednek, mert ha szakitott akkor maskor is megteheti. Ha igazan szerett volna, akkor

nem szakitott volna.


De ne buslakodj.

De ugy dontesz, azt gondolsz amit szeretnel.


Fel a fejjel! :)

2015. jan. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakított veled, mert nem akart veled lenni, te elküldted a francba, mégis miért keresne?
2015. jan. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!