Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy túlreagálom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy túlreagálom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, a barátom 20 éves, féléve vagyunk együtt. Mikor megismerkedtünk egymással, mindkettônknek volt 1 külföldi chatelôs barátja, neki 1 csaj nekem meg 1 fiú. Akkor azt mondta, hogy egyformán tetszünk neki ill. ha abban az országban kap munkát az egyetem után, akkor össze akar jönni vele. Mikor járni kezdett velem, megkért, hogy ne video chateljek az én ismerôsömmel, nem tettem azóta. Ô viszont néha, de szokott, mint kiderült, eddig tagadta. Most lebukott, beleolvastam a skypeolásukba. Nem is az a baj, hogy skypeoltak, hanem, hogy a barátom megkérte, hogy álljon fel és forogjon, hogy láthassa újra a testét. Elsôsorban az készít ki, hogy hazudott, másodsorban meg ez. A csaj sokkal jobb kaliber nálam, 45 kiló én 57 vagyok jelenleg. Azóta teljesen magamba fordultam, csak sírdogálok. A barátom meg ki van akadva, hogy hagyjam már ezt abba, mert csak engem szeret, de én nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy csak azért van velem, mert én vagyok helyben.

Újra szeretnék az a magabiztos és nyugodt lány lenni, akire magamban találtam, de nem megy, nem tudok ettôl az egésztôl szabadulni.

Mielôtt kiakadnátok, nálunk ez természetes, hogyha úgy alakul beleolvasunk a másik levelezésébe.


2015. jan. 21. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól jobb ,hogy Ő vékonyabb? Nem hinném,hogy ettől jobb lenne mint Te.. (Bár attól függ milyen magasak vagytok )


Mond meg a barátodnak,hogy ha Ő beszélhet a lánnyal ,akkor Te is fogsz a pasival..Aztán majd meglátod,hogy tetszik neki..

2015. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ô nem tudom h milyen magas, én 160 vagyok, most felszedtem 3 kilót a vizsgák miatt, de leadom, meg a többit is. Folyton ezen kattogok, hogy le kell mennem 40-42 kilóra. Tökéletes akarok lenni a barátomnak, nem csak 1 lány a sok közül,de nem megy, olyan kis középszerû vagyok. Olyan boldog voltam eddig, ha azt mondta, hogy én vagyok a legszebb, annyita hiányzik hogy ne kételkedjek a szavában, hanem TUDJAM, valóban így van neki. Most az van, hogy görcsösen kérdezgetem, hogy biztos szeret-e, tetszem-e annyira. Nem akarom ebbe belekényszeríteni, de egyszerûen nem találom önmagam.
2015. jan. 21. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
A 40-42 túl sovány, az 57 160 centihez ideális.
2015. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57 kg-osan csinos formas lehetsz. A 40 kg az mar deszka csont es bor. Legyen uj hobbid, legyenek uj baratsagaid. Apold Magad,foglalkozz tobbet a kuldoddel, sportolj naponta. Az ad onbizalmat. Forogjon jobban korulotted a vilag. Meg tudod forditani a szitut: o legyen feltekeny Rad.
2015. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne kérdezgesd állandóan,az agyára fogsz menni vele..


Amúgy én is 160cm vagyok,és olyan 57-59kg..Jó itt-ott rajtam van egy kis felesleges,de soha nem mondták,hogy dagadt lennék,vagy nem lennék jó. Ne akarj már úgy kinézni mint a sok modell..


Barátoddal pedig vagy beszélgess el erről,vagy próbáld meg kiverni a fejedből,illetve hozd fel neki,hogy ha neki szabad beszélgetni avval a lánnyal,akkor Te is fogsz avval a fiúval.

2015. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok a válaszokat, segítettetek új szempontból tekinteni a történtekre.
2015. jan. 21. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!