Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem 17cm hosszú és 4,5cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sunyita kérdése:

Nekem 17cm hosszú és 4,5cm vastag a péniszem. Szeretkezés közben a Párom nem érez semmit szinte? Elmondása szerint én vagyok a második neki?

Figyelt kérdés

Voltam már több Nővel és ilyet még soha se tapasztaltam, úgy fekszik mint egy deszka érzések nélkül, mintha semmit se érezne.

Szeretném kérni a segítségeteket velem van a probléma a méreteimmel vagy?



2015. jan. 21. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyes szinesz a csaj..
2015. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ő olyan nő, aki csak akkor élvezné, ha elégséges érzelmei lennének feléd... ha nem szeret eléggé, akkor igazából nem is akarja az egészet, csak maga a hév, az izgalom hajtja a szexhez.

Mióta vagytok együtt.

2015. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jázi :) ***** válasza:
Nem hiszem,hogy veled lenne a baj. Lehet ő alapból tag. Intim torna segíthet neki ha kitartóan csinálja.
2015. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Vagy úgy szét van k.úrva hogy olyan vagy neki mint egy kukorica szem a hordóban.
2015. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem a méreteiddel van baj, hanem azzal, hogy nem tudod, mi okoz élvezetet egy nőnek. Tanulj egy kicsit.
2015. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg próbáltad neki szárazon, behintőporozva előjáték nélkül bevágni?
2015. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg a csajjal van a gond. Legalábbis én nőként el nem tudom képzelni hogy csak feküdjek mint egy deszka.. Illetve ehhez még valóban hozzájöhet az is hogy nagyon tág. A méreted teljesen rendben, sőt valakinek ez lehet már sok is.
2015. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és az első mi volt? egy ló vagy egy néger?
2015. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mekkora volt az első?
2015. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez nem túl nagy méret. ez egy tipikus rossz kérdés. ha tovább lesztek együtt, akkor doki vagy olyan aki ért ezekhez a dolgokhoz.... a nőt is meg kéne kérdezni miért van ez szerinte
2015. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!