Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 2 éve vagyok a szeretőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 éve vagyok a szeretője, többre vágynék! Lehet rá esély? Részlet lent.

Figyelt kérdés

Annyiban bonyolultabb a dolog az átlagtól, hogy már 5 évvel ezelőtt is találkoztam vele pár alkalommal, de akkor nem voltak ilyen érzelmeim iránta. Valamiért megszakadt anno a dolog, lett párom is, telt az idő... 3 éve szakítottam, 1 évig elvoltam, de hiányzott valaki. Ő jutott eszembe, s találkoztunk is. (itt kicsit furcsa volt, hogy nem volt ellenére találkozni). Elmondta egy idő után, hogy neki van valakije. De belementem, hogy szerető legyek. Azóta már rengeteg dolgot tudok róla is, persze ismerni nem ismerem. Nos, a baki annyi, hogy most már úgy érzem ez a "szerető" szerep nem nekem való. Sokszor találkozunk, szeretkezünk, elmegyünk valamerre kicsit. Egy szóval teljesen szerelmes vagyok. S tudom, hogy ő sem közömbös irántam. Sokszor mondja, hogy olyat adok neki, amit a párja nem, meg szeret velem lenni. Mostanság mondogatja, hogy sokat rágódik ezen a kettős játszma dolgon. Persze lehet, hogy én "hullok" ki. Szerintetek ilyen esetben mire lehet számítani??? Igen, EZ volt a kérdés! :)

Bocsánat a sok körítésért, de így érthető a dolog. :)


2015. jan. 21. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hitegesd magad. Nem azért mondja, mert igaz, hanem azért, hogy megmaradj neki mint szerető.


Szóval én a helyedbe keresnék mást és abbahagynám a szerető szerepét.

2015. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pasija egy pénzes papucs? Hát ahhoz hogy megszerezd nagyon sokat kell adnod (a személyiségétől függ hogy mi ez a sok), és még ha el is nyered, mi a garancia arra, hogy veled nem teszi majd ugyanezt? Két év igen sok idő, ez alatt már tisztázódnia kellett volna nála hogy kit szeret. De szerintem ez neki jó is így. A párja is ad valamit, meg te is, s így teljes a kép.
2015. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzed, a szerető szerep nem neked való? Akkor miért vállaltad el? Innentől sajnos már nincs visszaút...

Mert ha egyszer felvállaltad, hogy szerető leszel, akkor a másikat helyzetbe hoztad...

Neki nem TE kellesz, hanem a szerep, amit eljátszol. Ha te kellenél, nem kellett volna eljátszanod a szerető szerepét, hogy megtartsd, hanem már eleve te lennél a barátnő!

És még valami... neked TÉNYLEG kell egy olyan pasi, aki két éve átveri a TÁRSÁT? Lehet magyarázni, hogy ezért, meg azért teszi... de ez akkor is egy személyiségvonás, és ne hidd, hogy veled nem tenné meg ugyanúgy!

2015. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Próbálkoztam ismerkedni, de nem megy. MIATTA. Én őt szeretném magaménak. :) De ennyi idő elteltével, lehet túlságosan "megszokta" ezt a felállást, így nem akar választani. Nem mertem még ultimátumot adni, mert félek, hogy akkor elvesztem. Siralmas vagyok mi? Hát... ez a szerelem.
2015. jan. 21. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2 év alatt ha nem alakult ki benne több irányodba,akkor az már nem is lesz..Akármit is teszel.


Annyi ilyet lehet olvasni,és a legtöbbnek mindig ez lett a vége..


Bár én biztos nem akarnék tőle semmit..Honnan tudod ha összejöttök veled nem teszi meg ezt?

2015. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez a dolog, hogy "honnan tudom, hogy velem nem tenné-e meg" az, ami HA úgy is alakulna kicsit nyomasztana. Nem tudhatom. Egyébként (elmondás alapján) én vagyok a "pénzesebb", bár abszolút nem halmozom el, úgyhogy az kizárva, hogy még ezért vagyok neki. Finoman próbálkozom az elmúlt 2-3 hónapban választásra bírni. Ezért is rágódik szerintem ezen a két ló megüléses dolgon. Csak a végkifejlet a nagy kérdőjel. De a válaszok alapján kicsit elbizonytalanodtam, hogy tényleg jó lenne-e, ha én maradnék meg neki...
2015. jan. 21. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A gond itt alapvetően a TE helyzeted... vagyis az, hogy egyáltalán belemész egy ilyen szerepbe. Ha többre értékelnéd magad, nem mennél bele. Ha nem értékeled magad többre, akkor kapcsolatban is ugyanúgy megalázó helyzetben találnád magad. Javaslom, előbb ÖNMAGAD tedd helyre, és csak utána kezdj kapcsolatokba, mert amíg nincs rendben az önértékelésed, addig újra és újra csak számodra megalázó kapcsolatokban találod magad. Még ha nem is annak indul, idővel azzá válik...
2015. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!