Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baja? én ezt nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kataokéja kérdése:

Mi a baja? én ezt nem értem és nagyon fontos. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Tehát szombato ujra összejöttünk másfélhónap után a barátommal. tökéletes 7vége volt,aztán suliba annyira összevesztünk h kedden megbeszéltük h csak barátok.. aztán összefutottunk kedd délután és egész délután együtt voltunk..nála voltam,csokoloztunk ölelgetett aztán közölte h de csak barátok és akkor már csak egy öleléssel bucsuzott el.. azért nem akar velem járni mert h osztálytársak vagyunk,folyton bántjuk egymást lelkileg stb. de szeret... ma beteg lett.. és még irogattunk facen. aztán felakartam hivni de kinyomkodja,megprobáltam privátról de meghallotaa a hangom és lerakta kikapcsolta most a telóját. NEM ÉRTEM :( Miért csinálja ezt????
2015. jan. 21. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég gyerekesen viselkedtek :)

Szerintem hagyd a fenébe..Ne akarj tőle semmit..Se barátként,se máshogy..

2015. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért csinálja , lehet hülyén hangzik de nagyon bele fogsz szeretni , vonzódni hozzá. Kicsit teszi neked az az elérhetetlent. Nem kéne neked hívogatnod , várd meg még ő is keress magától. Saját tapasztalatomat írom le , volt egy nő folyton ő hívott , keresett én meg soha sem kerestem. Szerencsére én nagyon jól ki jövök a lányokkal , vannak lány barátaim is. Nem ide tartozik de velük is élek sexuális kapcsolatot , egyben lelki társak is. Szóval lányok szerint valahogy úgy van ha te keresed folyton nem leszel számára annyira érdekes. :) Érdekelne hogy hány évesek vagytok , sex is van köztettek? Érdekes az is hogy nem akar veled járni , talán azért nem akar mert igy is meg kapja tőled azt amit szeretne. Mivel csak barátok vagytok és ha sex is van akkor mással is dughat. Ha te szeretnél vele járni , mond el neki ha ő nem hajlandó van két megoldás rá.

1.

Beszélsz vele és ha minden jó bele megy.


2.Ultimatumot adsz neki , ha nem hajlandó hagyod a fenébe.

2015. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

szex nem volt mivel 14évesek vagyunk.

a nagy másfél honapos szakitás előtt 13 hónapot voltunk együtt

2015. jan. 21. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!