Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle ezt a Valentin nap dolgot?

Figyelt kérdés

Igazából ez lenne az első Valentin napunk a barátommal és nem tudom hogy ezt mi ünnepeljük-e vagy ajándékozunk-e vagy mi van? Ünneprontó lenne megkérdezni? Nem akarok furcsa vagy kínos helyzetet/szituációt azért nem tudom mit csináljak vagy hogy legyen. 20/L


Amúgy igen, igen tudom az ilyen "nem csak Valentin napon kell szeretni egymást", meg a "nem az ajándék a lényeg" szövegeket. Szóval légyszi azoktól kíméljetek. :)


2015. jan. 21. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkora idiótaság ez a Valentin-nap! Mintha ezen múlna egy kapcsolat!
2015. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ezen múlik csak nem tudom mit csináljak vagy csináljak-e valamit egyáltalán. :)
2015. jan. 21. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, nincs ebben semmi ünneprontó. én is meg fogom a sajátomat kérdezni, mert ugyanebben a helyzetben vagyok én is:)
2015. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle mindenképpen, úgy a tiszta, mert akkor nem lehet olyan, hogy az egyik szarul érzi magát, mert nem vett semmit vagy valami. Nincs ebben semmi ünneprontás. :)
2015. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Akkor tényleg megkérdezem, végülis az a legegyszerűbb. Kicsit túlagyaltam a dolgot azt hiszem. :)
2015. jan. 21. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, baj nem lesz belőle :) Mi is így csináltuk :)
2015. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!