Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10. -es vagyok és tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10. -es vagyok és tetszik egy lány. Régebben mindeg kedves volt velem jókat beszélgettünk pár napja több órát írogattunk facen. Nagyon élvezzük mind a ketten, de azóta mar nem beszélget velem suliban. Levegőnek néz. Lehet hogy mar nem is érdekem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél papucs.
2015. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 megadeth18 ***** válasza:
Miről beszélsz? Napi több órát beszélgettek facen. Nem a lánynak kell kezdeményezni a beszélgetést. Menj oda hozzá a suliban, és beszélj vele, ha nem megy az improvizáció, előtte gondolj ki pár témát, ami beletartozik a lány érdeklődési körébe, és arról beszélgessetek. Azért nem beszél veled, mert azt hiszi, hogy nem érdekelődsz felőle. Menj oda, beszélgess vele, abból kiderül minden. De gáz dolog, ha élőben nem mersz beszélni vele, csak facen, azt nem értékelik a hölgyemények.
2015. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel beszélgethetnék vele. Nincs közös témánk
2015. jan. 21. 17:02
 4/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Nem kell annyira közös téma, egy szia hogyvagy csak összejön. Ha leül a dolog el tudsz menni.

Hidd el, ugyanezekkel a problémákkal küzdök, totál zárkózott is vagyok mellé. De eddig egy szia hogyvagy rosszat nem hozott sose :)

2015. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 megadeth18 ***** válasza:
Elég béna vagy, ha nem találsz témát, már bocsi. Meg akkor miről beszéltek órákat fészbukon téma nélkül? Zavaros kicsit az ügy. Na mindegy itt a tipp: nyomozd ki, hogy mit szeret a lány, milyen zenéket hallgat, mi a hobbija, és arról beszélj neki. Pl. ha kiderül, hogy szereti a linkin parkot, menj oda hozzá a suliban, hogy képzeld, a linkin park énekese mittomén tegnap felépett százezer ember előtt bár ott lettetek volna, satöbbi, aztán a többi jön magától. De ha húzod az időt, egyre távolabb kerültök egymástól, aztán lesheted, ha másik fiúval fog egyik nap megjelenni.
2015. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!