Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy szakitottam vele?

Figyelt kérdés

A barátommal egy év és pár hónapot voltunk együtt.Sok volt köztünk a konfliktus,veszekedés mivel sok volt a távolság és csak minden 2 hétben három óra hosszára látthatuk egymást.Akkor is csak sétáltunk vagy beültünk egy üditőre.Más okokból is összevesztünk.PL.sokszor megbántott szavakkal,,néha csak ugy furán irt vele,megharagudott a semmiért,,, nem értettem néha,hogy miért viselkedik igy velem.Nem engedett sehová még bevásárolni sem ha éhes voltam (kollégiumban lakom).Elvárta,hogy egész nap bent üljek a 4 fal közt,mert állitólag ő is ezt teszi. Játszik szamitogepen egesz nap,,és e miatt nem figyel rám. Lemondta a találkozókat,nem akart még beszélni se velem,mert játszik.Ő szlovák volt én magyar.. Ő miatta megtanultam szlovákul elég jól,de nem értékelte.Nem alkalmazkodott hozzám egy cseppett sem.Nem jártunk sehová kirándulni sem.Még egy strandra sem jött el velem.Problémák voltak az anyóssal is,,próbált minket szétválasztani.Mikor szakitottam vele akkor ráébrett a barátom,hogy elrontotta,,nem törődött velem,,próbál megváltozni.Adtam neki 1 utolsó esélyt,,,,de estére szintén összevesztünk én igy már idegileg nem birtam.Szétmentem vele örökre.,,

Erre ő olyan szép sms-t irt nekem. Azt mondta ,hogy utál,én vagyok a világon a legroszabb lány.És ami a legrosszabbul esett azt irta,hogy én csak a pénzért voltam vele,autóért,lakásért,,,és mivel nem volt neki 1 sem,szétmentem vele..pedig ez nem igaz. ( ha elmentünk valahová beülni,mindig felére fizettünk vagypedig 1x ő 1x én ) Azt is mondta, higy megismert 1 aranyos lányt és inkább ő miatta fog harcolni mint én miattam,, sőt még meg is zsarolt,, szóval igy :)


2015. jan. 21. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ugye még csak 14-16 évesek vagytok?
2015. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem engedett sehová még bevásárolni sem ha éhes voltam"


ez mi ez?

2015. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A végét csak kitalálta, fájdalmat akar neked okozni, mert te is azt okoztál neki. Jól tetted.
2015. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen söpredék miatt ne ragodj nem erdemelt meg teged bezzeg nekem nem volt meg barátnőm ha egyszer lesz én mindent megfogok adni neki :)
2015. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia ezt nem neveznem kapcsolatnak igy nem kar szakitani se. (tavkapcsolat? ez jo amolyan szerelmes vagyok egy fantomba, de ideje tovabblepned)

Egy ilyen fiuert nem kar. Most meg faj es az nem is baj. sirjal, duhongd ki magad stb. de igyekezz utana tullepni rajta. Remelhetoleg a tilnepesedett bolygonkon talalsz egy igazi, kedves es erted epedo sracot ;-). Tol a fejjel, mert jol tetted hogy szakitottal (es még o bant ez nagyon alja!)

2015. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jöhettél össze egy ekkora senkiházival? Elég szar embernek tűnik és igen nagyon jól tetted, hogy szakítottál vele.
2015. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ő 19 én 18 :)
2015. jan. 21. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!