Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülye a pasim? 20L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülye a pasim? 20L

Figyelt kérdés

Messzire jár egyetemre, 3 hét után ma jött haza, de nem egy településen lakunk. Ma szerda van és vasárnap megbeszéltük, hogy szerdán találkozunk. Ma délelőtt hívtam, hogy na akkor találkozunk-e, kimenjek-e hozzá, vagy hogy pontosítsunk. Ugye már eleve úgy mentem suliba, hogy váltóruha, holnapra való könyvek. Erre felhívom, és azt mondja, hogy mit képzelek magamról, hogy az idióta telefonhívásaimmal felébresztem (09:30), meg hogy nem mehetek ki, mert értsem meg, hogy ő pihenni akar. 3 hete nem láttam, ráadásul idegesen mondtam neki, hogy azt csinál amit akar, majd ha hajlandó velem találkozni, keressen. Erre azt mondta, hogy ez csak úgy oldható meg, ha az itthon léte alatt nélküle is lekötöm magam.


Szerintetek hülye, vagy én vagyok hülye??


2015. jan. 21. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem te vagy a hülye. Nem körülötted forog a világ.
2015. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos igen és még paraszt is ráadásul, semmit nem érsz neki ha így kezel.
2015. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Ő nem papucs,Iyen egy igazi férfi.
2015. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem vagy fontos neki, egy barom.
2015. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Azt feltétlen előre meg kellett volna beszélnetek, hogy nem lesz jó neki - bár azt mondta 3 hete, hogy jó lesz a szerda? Furcsa. Főleg, mivel úgy készültél a suliba, szólnia kellett volna, hogy bocs, de ne úgy készülj, ne töltsd az időd a váltóruhákkal, stb.

És ez, hogy felhívod, és rögtön azt mondja, hogy mit képzelsz magadról... Esetleg "bocs, nagyon fáradt vagyok" vagy mittudomén, valami udvarias szöveg, talán hogy mégse úgy beszéljen a barátnőjével, mint egy kutyával.

2015. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Itt egy kövér ferdítés van. A fiú sztorija nélkül nem nyilatkozom, mert ez így túlságosan egyoldalú.
2015. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Elég nagy f a szkalap, te érdeklődsz iránta, te hívod fel, ő meg nem is szól előre, hogy bocs mégse jó a szerda, meg még le is hord téged. Hát igen, hülye a pasid és egy bunkó.
2015. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem miért nem dobtad még ki ezek után.
2015. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 PearlDiver ***** válasza:
60%

Az ő verziójára én is kíváncsi lennék... De ha ez így történt ahogy leírtad, akkor az összes hülyeséged hogy még mindig vele vagy.

25F

2015. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Hehe, látni, ahogy a lányok egymás sebeit nyalogatják xD.
2015. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!