Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dörgöli az új kapcsolatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dörgöli az új kapcsolatát az arcomba az exem?

Figyelt kérdés
Szakítottam a volt barátnőmmel (2 évig voltam vele), mert mással kavart. Nem tudta, hogy mit akar. Nem tudta, hogy most maradjon vagy menjen. Hát én elküldtem miután beismerte, hogy egy fiúnak siránkozott a kapcsolatunkról, meg hogy találkozgatott vele. A szakításunk után még beszélgettem vele, de tagadott mindent, hogy nem történt semmi olyan dolog, viszont a bizalmam oda lett ezért nem hittem neki. Megpróbált manipulálni miután szakítottunk, azt mondta, hogy "csak azután értékeli az ember milye volt mikor már elvesztette". Aztán megszakítottam vele minden kapcsolatot. Pár nap múlva már FB-on kapcsolatban van. LOL 2 Hét múlva meg közös képek az új barátjával meg ilyenek. (Am nem volt soha nagy FB-os) Én magamból indulok ki, de soha nem tennék ilyen megalázó dolgot azzal az emberrel akit 2 évig szerettem. Ha valóban úgy érezném, hogy máshol jobb lenne és belekezdenék a kapcsolatba akkor inkább nem "parádéznék", hogy az exem lássa. Az exem elképesztően makacs, nem fog hívni ezt meg is mondta, hogy ha a falat kaparja kínjában akkor sem fog keresni. Aztán érdekes módon nemrég fel akart venni a legjobb barátnője FB-on. Am a csajjal jól összevesztünk és egyébként sem szimpatizáltunk soha, ő is megerősítette az exemet abban, hogy nincs jövőnk, szóval nem barátkozni akart az tuti. Amúgy nagyon jól bántam az exemmel. Viccen kívűl ez volt a baja! XD Azt mondta, hogy túl jó vagyok hozzá.... :D
2015. jan. 21. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez egy szánalmas erőfitogtatás sokan csinálják ha még nincsenek túl az előzőn
2015. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Izzad a testen, bébi, ha rád gondolok.. leszel az szex-orangutánom?
2015. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
1-es: sztem még akkor is csinálják sokan, ha túl vannak, h lássa a másik, h nekik mennyire bejött az élet, meg találnak ők simán másikat, nem kellesz nekik te, kb. ezt üzenik ezzel, szánalmas kicsit, de nem kell vele törődni, ha vki ennyire szemét
2015. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, és akkor nem kell nézned. Ilyen egyszerű. Nem biztos, hogy miattad tett ki képeket. Lehet, hogy csak továbblépett.
2015. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem veled van a baj, hogy ezt magadra veszed. Normálisan nem kéne, hogy érdekeljen.
2015. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!