Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele, hogy lebukott?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párom egy számomra idegennek teregeti ki a szennyesemet, mármint a múltamat, amit én bizalmasan megosztottam vele. Az idegen meg akart ismerni, belementem, ebből az lett, hogy beszélgettem vele, ő rohant és mindent elmondott a páromnak, ferdítve, a párom veszekedett velem, neki hitt, nem nekem. Hirtelen az az ember eltűnt, nem reagál sms-re, nem veszi fel a telefont nekem. A párom állítólag semmit sem tud, de vele ugyanúgy beszél az az ember. Ja, a párom nem tudja, h ez a személy visszamondta nekem, miket beszéltek. Megmutatta a facebook üzenetekben, miket írt neki. Nem írom le, de hatalmasat csalódtam abban, akivel 1 éve élek együtt. Én játszom, hogy nem tudok semmit..

Hogy tudassam vele, h mindent tudok? Ti elhagynátok azért, mert egy vadidegennek elmondja a magán dolgaitokat, sőt még ki is szinezi? (hazugságot is mondott neki..)

Mit tennétek?


23/l


2015. jan. 21. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Kivágnám macskátszarni.
2015. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félek ezt meglépni, mert szeretem..
2015. jan. 21. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég..komolyan vannak ilyen emberek? Mármint ez az ember határozottan élvezi azt, hogy az életetek közepébe szart.


Én a helyedben leülnék a párommal beszélgetni, elmondanám, amit tudok. Megkérdezném, hogy akar e velem együtt lenni?! Ha igen, akkor foglalkozzunk egymással, oldjuk meg a problémáinkat, ezt a kellemetlen 3. személyt pedig küldjük el a búsba, mert hogy egyikünknek sem a barátja, az biztos.


Minden bizonnyal a párod se gondolta, hogy ezek az infók tovább kerülnek hozzád. Félretenném ezt a személyes sérelmet és azon lennék, hogy a kedves jó akaró eltakarodjon a francba. Te nyilván ezt szeretnéd, és szerintem a barátod sem gondolná másképp, ha megtudja, hogy a kis kedves elkotyogta neked azt, amit ők ketten beszéltek.



Egyébként nem véletlenül csaj a 3. ember? Mert akkor biztos, hogy a barátodra fáj a foga..

Ha srác, akkor nem nagyon értem..nyilván tudja, hogy a barátod nem meleg, tehát ebben az esetben csak simán élvezi, hogy kavarja a szart.

2015. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki,hogy mit mondott az idegen,de mi van ha az idegen hazudott neked?
2015. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De, csak annyi, hogy jóval az én korom duplája.. 50 feletti, és nem. Nem rokon.


Mar beszéltem vele, mikor elkezdett velem veszekedni. Igen igen te kellesz teged szeretlek imadlak.

En elhittem neki. Sajnos a lelkiismeretem nem engedi h belekukkantsak a parom facebookjába

facebookjába, + félek, h olyat találnék,hogy egy életre megutálom.

2015. jan. 21. 19:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hazudott. Kezembe nyomta a telefonját, nézzem meg a fb üzenetet. Tenyleg a parom irkált neki. Tényleg olyanokat
2015. jan. 21. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Én továbbra is azt mondom, hogy ezt az embert irtsátok ki az életetekből.


Tálalj ki a párodnak, hogy tudsz ezekről, méghozzá a nőtől. És nem tetszik neked, hogy belekavar a dolgaitokba és összeugraszt titeket. Takarodjon a nő, de komolyan.


Aztán majd meglátjátok, hogy mi lesz veletek.


De ha hagyjátok, hogy mérgezze a kapcsolatotokat, akkor abbl garantáltan semmi jó nem lesz.

2015. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves valaszod :)
2015. jan. 21. 19:25
 9/10 anonim ***** válasza:

"Én játszom, hogy nem tudok semmit.."

Már bocs, de nem vagy normális! Miért nem vagy egyenes a pároddal? És miért beszélitek ki őt egy idegennel?? Legalább hívd el őt is, hogy jelen legyen és meg tudja magát védeni!

Egyáltalán valós az a profil? Nem csak egy lemásolt?

2015. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

En nem beszeltem őt ki. Pont forditva.

Azert titkolom h tudom mert nem akarok

veszekedni.

Felismerem a parom facebookjat, megneztem az adatlapot

adatlapot.

Ketlem h vki minden fotot leszedett volna, feltolti, es meg a nevemben is kommentel.

2015. jan. 21. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!