Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja, hogy most nem akar kapcsolatot, azt úgy is gondolja?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ő nem nő ugyanis.
2015. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, úgy gondolja.
2015. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez csak a nőktől jelenti azt, hogy csúnya vagy.
2015. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy gondolja.


Amúgy jogos kijelentések..:D

2015. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Van egy szexkapcsolatom, a pasi megmondta, hogy ő most csak erre vágyik, nem akar kapcsolatot, ugyanis egy 5 évesből lépett ki nemrég. Azért mentem bele, mert én is csak ennyire vágyom jelenleg. Ha én kapcsolatot akarnék, nem kezdtem volna vele, mert kerek-perec kijelentette, mit akar. Ők azt mondják, amit gondolnak. De a nők közt is sokan vannak, akik normálisak, és nem az ellenkezőjét állítják annak, amit gondolnak.
2015. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!